Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର : ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଗଣେଶ ମଲ୍ଲିକ ଆହତ, ଗଣେଶ ନାଁରେ ରହିଛି ୪୦ରୁ ଅଧିକ ମାମଲା

19/02/2019 at 8:07 AM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୧୯/୨ : କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ପୁଣି ଏନକାଉଣ୍ଟର ହୋଇଛି | ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଆହତ ହୋଇଛି ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଗଣେଶ ମଲ୍ଲିକ | ଆଜି ଭୋର ସମୟରେ ସଦର ଥାନା ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପୋଲିସର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ଗଣେଶକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଗଣେଶର ଡାହାଣ ଗୋଡରେ ଗୁଳି ବାଜିଛି | ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଗଣେଶକୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ଗଣେଶକୁ କଟକ ବଡ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି | ଗଣେଶ ନାଁରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର, ଜଗତସିଂହପୁର, ରାଉରକେଲା, ଯାଜପୁର, କଟକ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଚୋରି, ଡକାୟତି, ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରହିଛି | ଏହାଛଡା ହତ୍ୟା ଧମକ, ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଦାଦା ବଟି ଆଦାୟ ଭଳି ୪୦ ରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ରହିଛି |


୨୦୧୫ ମସିହାରୁ ଗଣେଶ ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୂଳି ଦେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା | ସୋମବାର ରାତିରେ ଗାଁ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ହାଲପୁରରେ ସରସ୍ବତୀ ମେଳଣରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ଗଣେଶ ଉପରେ ଅତର୍କିତ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ଗଣେଶ ଠାରୁ ଗୋଟିଏ ପିସ୍ତଲ ଏବଂ ୬ ରାଉଣ୍ଡ ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ |

   Related Posts