Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଅବସର ନେବେ ହରଭଜନ ସିଂହ, ଆଇପିଏଲ୍ ଟିମରେ କୋଚିଂ ଷ୍ଟାଫରେ ହେବେ ସାମିଲ୍

7/12/2021 at 5:40 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭।୧୨:  ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଫ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍(ଆଇପିଏଲ)୨୦୨୨ରେ ଭିନ୍ନ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ। ସେ କୌଣସି ବଡ ଦଳର ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫର ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟିତ୍ଵ ସମ୍ଭାଳି ପାରନ୍ତି। ହରଭଜନ ୨୦୨୧ ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ(କେକେଆର) ପକ୍ଷରୁ କିଛି ମୁକାବିଲା ଖେଳିଥିଲେ। ମାତ୍ର ୟୁଏଇରେ ଲିଗ୍‌ର ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଗୋଟିଏ ହେଲେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିନଥିଲେ। ଆଶା କରାଯାଉଛି ଭଜି ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ କ୍ରିକେଟ୍‌ରୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିବେ। ଏହାପରେ କୌଣସି ବଡ ଆଇପିଏଲ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିର ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ ଦାୟିତ୍ଵ ତୁଲାଇବେ।

ଆଇପିଏଲର ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କ ଭୂମିକା ପରାମର୍ଶଦାତା, ମାର୍ଗଦର୍ଶକ କିମ୍ବା ପରାମର୍ଶଦାତା ସମୂହର  ଅଂଶ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସେ ଯେଉଁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ସହ ଆଲୋଚନା ଚଳାଇଛନ୍ତି, ସେହି ଦଳ ସହ ନିଜର ଅନୁଭବ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେ ନିଲାମରେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଚୟନ କରିବାରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସକ୍ରିୟ ଭୂମିକା ନିଭାଇ ପାରନ୍ତି। ହରଭଜନ ସର୍ବଦା ଖେଳାଳିଙ୍କ ପ୍ରତିଭାକୁ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆଣିବାରେ ରୁଚି ଦେଖାଇ ଆସିଛନ୍ତି। ଏକ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଖେଳିବା ପରେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ସେ ଏହି ଦାୟିତ୍ଵ ସମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି।

ଗତ ବର୍ଷ କେକେଆର ସହିତ ରହିବା ସମୟରେ ହରଭଜନ ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଏପରିକି କେକେଆରର ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍ ବ୍ରେଣ୍ଡନ ମ୍ୟାକକୁଲମ ଏବଂ ଅଧିନାୟକ ଇଅନ ମୋର୍ଗାନ ମଧ୍ୟ ଦଳ ଚୟନ ମାମଲାରେ ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ମାନିଥିଲେ।

   Related Posts