Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||

କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ନେଇ ବଡ ଖୁଲାସା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ହରଭଜନ ସିଂହ, ଟ୍ଵିଟ୍ କରି କହିଲେ- ବଦଳିଯିବ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରିକେଟ୍ ଦେଖିବା ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ

12/09/2020 at 6:12 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨।୦୯: ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍(ଆଇପିଏଲ)ର ୧୩ତମ ସଂସ୍କରଣ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଆଉ କିଛି ଦିନ ବାକି ରହିଛି। ଟୂର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଦଳଗୁଡିକର ରଣନୀତିକୁ ନେଇ କିଏ  ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିବ ତାର କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଏହି କ୍ରମରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସର ତାରକା ଅଫ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂହ ଏକ ଟ୍ଵିଟ୍ କରି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି।

ଏହି  ଭାରତୀୟ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ଟ୍ଵିଟ୍ କରି କିଛି ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଦେବାର ସଙ୍କେତ ଦେଇଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଏହି ଟ୍ଵିଟ୍‌ ଆଇପିଏଲର ଚଳିତ ସଂସ୍କରଣ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ରହିଛି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି କ୍ରିକେଟ୍ ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି ଏବଂ ଏବେ ଏବେ ମୁଁ କିଛି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଦେଖିବା ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ସୁବ ଦିନ ପାଇଁ ବଦଳାଇ ଦେବ। ଏହା ସହିତ ହ୍ୟାସ ଟ୍ୟାଗ୍ #CricketKaKhulasa ଦେଇଛନ୍ତି।

କେବଳ ଭଜି ହିଁ  ଜଣାଇ ପାରିବେ ସେ କଣ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦ ଆଡକୁ ଇଙ୍ଗିତ କରୁଛନ୍ତି। ଆଉ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଅପିଲ୍‌ କରିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଭଲ ଖୁଲାସା କରନ୍ତୁ। କିଛି ୟୁଜର ତ ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଆଇପିଏଲର ୧୩ତମ ସଂସ୍କରଣ କୋଭିଡ୍-୧୯ କାରଣରୁ ଦେଶ ବାହାରେ ୟୁଏଇରେ ଖେଳା ଯାଉଛି। ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲା ଦୁଇଟି ବଡ ଟିମ୍‌ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ। ଭଜି ନିଜ ଆଡୁ ଟୂର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରୁ ଓହରି ଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ନିଜର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସୁରେଶ ରୈନା ମଧ୍ୟ ଚଳିତ ଆଇପିଏଲରୁ ଓହରି ଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ୟୁଏଇ ଯିବା ପରେ ସ୍ଵଦେଶ ଫେରି ଆସିଥିଲେ।

   Related Posts