Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହକୁ ନେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ : ୩ ସୁପାରୀ କିଲର ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦୁଇ ସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କର ଘରୋଇକରଣ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ବିରୋଧ, ଆସନ୍ତା ୧୬ରୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ ହରତାଳ ଚେତାବନୀ ଦେଲା ୟୁଏଫବିୟୁ
  • ||

ତୁମେ କଳା… ତୁମ ସହ ରହିବିନି… ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଏଭଳି କହୁଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ, କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମାମଲା

12/03/2021 at 12:27 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨।୦୩ : ସାଧାରଣତଃ ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ଯାତିତ ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଯିବ । ରାଜସ୍ଥାନ ସିକରର ଜଣେ ପୁରୁଷ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ଯାତନାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଏନେଇ କୋର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୁମିତ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କୋର୍ଟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୁମିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ବିବାହର ଦେଢ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସୁନିତାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା, ତାଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଏହାପରେ ବି ପତ୍ନୀ ସୁନିତା ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହନ୍ତି । ବିବାହ ପରେ ବି ସୁମିତଙ୍କୁ ସଦାସର୍ବଦା  ଆକ୍ଷେପ କରି କହିଥାନ୍ତି । ଏପରିକି ସୁମିତଙ୍କୁ କଳା ବୋଲି କୁହନ୍ତି ସୁନିତା, ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଆଉ ଇଚ୍ଛାନାହିଁ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ।  ଏନେଇ କୋର୍ଟରେ ମାମଲା ଦାଏର ପରେ ପୋଲିସ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସେହିପରି ସୁମିତ୍‌  ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ , ଯେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ସେତେବେଳେ  କୌଣସି ଯୌତୁକ ଆଣିନଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ । କିନ୍ତୁ ବାରମ୍ବାର ତୁମ ସହିତ ରହିବିନାହିଁ ବୋଲି ସୁନିତା କହୁଥିଲେ । ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକେ ସୁମିତଙ୍କ ଠାରୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ । ସେହି ଟଙ୍କାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫେରାଇନାହାନ୍ତି ।

ପରିବାରରେ ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗାଁରେ ବୈଠକ ବସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ସମାଧାନ ହୋଇପାରିନଥିଲା ।  ଏହି ଘଟଣାର କିଛି ଦିନ ପରେ ସୁନିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ସୁମିତଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ସୁମିତଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶାଇ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲା , ଏବଂ ମାଡ଼ ମାରିଥିବାର ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।

ତେବେ ଏବ କୋର୍ଟରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଯାହାପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଘଟଣାରେ କିଏ ଅଭିଯୁକ୍ତ , ସେନେଇ ଖୋଳତାଡ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ । ନିର୍ଯାତିତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ନିଜର ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts