Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ବଲିଉଡ୍‌ର ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମି ଗାରେୱଲ୍ : ଶର୍ମିଲା ଟାଗୋରଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ମନସୁର ଅଲ୍ଳୀଙ୍କୁ କରୁଥିଲେ ଡେଟ୍…

17/10/2021 at 9:52 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭।୧୦ : ସିମି ଗାରେୱଲ ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ବେଶ୍‌ ପରିଚିତ । ଯିଏ ସତ୍ୟଜିତ୍ ରୟ, ରାଜ କପୁର, ଶଶି କପୁରଙ୍କ ପରି ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ  ଖୁବ୍‌ ପ୍ରସିଦ୍ଧ । ବଲିଉଡର ଏକ ଅନନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ, ଯାହାର ଜୀବନ ଏକ ଫିଲ୍ମ କାହାଣୀ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ସେ  ତାଙ୍କର ଆଜି ୭୪ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ରୋଚକ କଥା ।

ବ୍ରିଟେନରେ ରହି ପାଠ ପଢିଥିବା ସିମି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲା । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୋକ ଉପାସରେ ରହିଥିଲେ ଯାହା ଯାହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସିମି ଏକ ଧନୀ ପରିବାରର ଆସିଥିବାରୁ  ସେ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ରହି ପାଠ ପଢିଥିଲେ । ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଭାଷା ଜାଣିଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମି ତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ଭଉଣୀ ଅମୃତାଙ୍କ ସହ ସେ ଖୁବ୍‌ ନିକଟତର।

ସିମି ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଧଳା ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ସେ ସବୁବେଳେ ସାଧା ସିଧା ଧଳା ଚିଫନ୍ ସାରି ହେଉ କିମ୍ବା ମୋତି ହାରରେ ଥିବା ଧଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟସୁଟ୍‌ରେ ନଜର ଆସନ୍ତି। ତେଵେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ବେଳେ ସେ ଥରେ କହିଥିଲେ, କି ‘ମୁଁ ଧଳା ରଙ୍ଗକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଛୋଟ ଥିଲି ସେବେଠାରୁ ମୋର ପାର୍ଟୀ ହେଉ କି ଅନ୍ୟ କେଉଁଠି ମୋ ପୋଷାକ ଧଳା ରହୁଥିଲା । ମୁଁ ଧଳା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଖୁସି ଅନୁଭବ କରେ। ଏହା ସହ ମୁଁ ଏକ ଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେଲେ, ମୁଁ ସେଗୁଡିକ କିଣେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ମୋ ଆଲମାରୀରେ ରୁହନ୍ତି।

ସିମି ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିଛନ୍ତି, ଯେପରିକି ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ରିଲେସ୍‌ସିପ୍‌ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ରହିଛି। ଆଫେୟାର୍ସକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ୧୭ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଜାମନଗରର ତତ୍କାଳୀନ ମହାରାଜାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ପରେ ସେ ମନସୁର ଅଲି ଖାନ ପାଟଉଦିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ନେଇ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ’ ଶର୍ମିଲା ଟାଗୋର ମନସୁର ଅଲି ଖାନ ପାଟାଉଦିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସି ନଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁରୁଣା ଦିଲ୍ଲୀର ଚୁନମଲ ପରିବାରର ରବି ମୋହନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ବିବାହ କେବଳ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ​। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ହସ ଖୁସିର ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି।

   Related Posts