Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୬ ମୃତ ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ବଲିଉଡର ମୁନ୍ନା ଭାଇ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ; ୬୨ ବର୍ଷରେ ଫିଟ୍ ଆଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଲାଇଫ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ଆହୁରି ଚମତ୍କାର

29/07/2021 at 3:41 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୦୭ : ବଲିଉଡର ମୁନ୍ନା ଭାଇ ତଥା ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଆଜି ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି । ସେ ବଲିଉଡର ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତା ଯିଏକି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୀର୍ଷ ଛୁଇଁଛନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ କାହାଣୀ ବେଶ୍ ଘଟଣାବହୁଳ ଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ । ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବେପରୱା ଜୀବନଶୈଳୀ, ନିଶା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜେଲର କଳା କଠୋରୀ, ପ୍ରେମ ବିଚ୍ଛେଦ । ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର କାହାଣୀ ଏକ ନିଆରା କାହାଣୀ ।

Sanjay Dutt : Biography, Movies, Lifestyle, Family, Awards & Achievements


ସୁନୀଲ ଦତ୍ତ ଓ ନର୍ଗିସଙ୍କ ପୁଅ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ । ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ଫିଲ୍ମ ସଞ୍ଜୁ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଥିଲା । ସେତେବେଳେ ସଞ୍ଜୁୟଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଥିବା ଅନେକ ସିକ୍ରେଟ୍ ରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା । ଯାହାକି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରାଇଥିଲା । ଏହା ସହ ସଞ୍ଜୟ ନିଜ କହିଥିଲେ କି ସେ ପ୍ରାୟତଃ ୩୦୮ ଝିଅଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ।

Sanjay Dutt diagnosed with Stage 3 lung cancer, to fly to US for treatment  | India News


କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ କି ସେ ଏକା ସମୟରେ ତିନି ଜଣ ଝିଅଙ୍କ ସହ ରିଲେଶନଶିପ୍ ରେ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କେବେ ସେ ଧରା ପଡି ନଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଆଫେୟାର୍ସ ବିଷୟରେ କହିଲେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟିନା ମୁନିମଙ୍କ ସହ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ତାଙ୍କର ମାଧୁରୀ ଓ ରେଖାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ କେତେକଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ନାମ ଯୋଡା ଯାଇଥିଲା ।

Sanjay Dutt obtains five-year US visa for cancer treatment?

ସଞ୍ଜୟଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ରିଚା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ୧୯୮୭ ମସିହାରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ବିବାହ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସାଥ ଦେଇ ନଥିଲା । ୧୯୯୬ ମସିହାରେ ରିଚାଙ୍କର ବ୍ରେନ୍ ଟ୍ୟୁମରରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ରିଚାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଡେଲ ରିଆ ପିଲ୍ଲଇଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ରିଆଙ୍କ ସହ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ବିବାହ ଅଧିକ ବର୍ଷ ତିଷ୍ଠି ପାରି ନଥିଲା । ସଞ୍ଜୟ ୨ବର୍ଷର ଲଭ ଆଫେୟାର୍ସକୁ ଲୁଚାଇବା ପରେ ତୃତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ମାନ୍ୟତା ଏବେ ତାଙ୍କର ସବୁ ସୁଃଖ ଦୁଃଖର ସାଥି ହୋଇ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts