Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକଣା କଡାକଡି କଲା ହଙ୍ଗକଙ୍ଗ, ବାହାର ଦେଶର ନାଗରିକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ରୋକ୍
  • ||
  • ଟଳିଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଅଳ୍ପକେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ : ସିସିଟିଭିରେ ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୧୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ହଠାତ ହେଲା ବରଫ ଝଡ, ପବ୍‌ରେ ଫସିଗଲେ ୬୧ ଗ୍ରାହକ : ୩ ଦିନ ପରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ମା’ ସୁରେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ଦେବୀଙ୍କ ରୁପା ମୁକୁଟ
  • ||
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ପ୍ରଥମ ଟେକରେ ସିନ୍ ପୁରା କରିଦିଅନ୍ତି ଦାଦା: ବଲିଉଡରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଫିଲ୍ମ ସଟ୍

16/06/2021 at 7:14 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୦୬: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଦିଗଜ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନିଜର ଅଭିନୟ ସହିତ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏବଂ ଆକ୍ସନ ଦ୍ୱାର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପରଦାରେ ହେଡଲାଇନ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ବିଶେଷ ଅଭିନୟ ଏବଂ ନୃତ୍ୟ ପାଇଁ ସେ ସର୍ବଦା ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଥିଲେ। ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଜୁନ୍ ୧୬, ୧୯୫୦ ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଆଜି ସେ ତାଙ୍କର ୭୦ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅଧ୍ୟୟନ କୋଲକାତା ରୁ କରିଥିଲେ । ଆରମ୍ଭରୁ ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ପୁଣେ ଫିଲ୍ମ ଏଣ୍ଡ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଅଭିନୟ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

Mithun Chakraborty will not celebrate his birthday Due to Sushant Singh  Rajput's Death and COVID-19-सुशांत सिंह राजपूत के निधन और कोविड-19 के कारण  जन्मदिन नहीं मनाएंगे मिथुन चक्रवर्ती ...

ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସଂଘର୍ଷ ପରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ୧୯୭୬ ମସିହାରେ ମୃଣାଲ ସେନଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ଫିଲ୍ମ ‘ମୃଗୟା’ ରୁ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଜାତୀୟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କେବେ ପଛକୁ ଚାହିଁ ନଥିଲେ । ତାଙ୍କର ବଲିଉଡର ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ‘ଦୋ ଅଞ୍ଜାନେ’ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଛୋଟ ଭୂମିକା ଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେ ତେରେ ପ୍ୟାର୍ ମେଁ, ପ୍ରେମ ବିବାହ, ହମ୍ ପାଞ୍ଚ, ଡିସ୍କୋ ଡାନ୍ସର୍, ହମ୍ ସେ ହେ ଜମାନା, ଘର ଏକ୍ ମନ୍ଦିର, ଅଗ୍ନିପଥ, ତିତଲି, ଗୋଲମାଲ୍ ୩ ଏବଂ ଖିଲାଡି ୭୮୬ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ, ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟରେ ବିଶେଷଜ୍ଞ ତାଲିମ ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଏକ ବ୍ଲାକ୍ ବେଲ୍ଟ ମଧ୍ୟ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜ୍ୟ ରେସଲିଂରେ ମଧ୍ୟ ଜିତିଛନ୍ତି। ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏମିତି ଡିସ୍କୋ ଡାନ୍ସର୍ ହୋଇନଥିଲେ, ସେ ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଡାନ୍ସିଙ୍ଗ ଡିଭା ହେଲେନଙ୍କ ସହକାରୀ ଥିଲେ। ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବହୁତ କମ୍ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଏକ ସମୟରେ ‘ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସଟ୍’ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଚାଲୁଥିଲା, କାରଣ ସେ ପ୍ରଥମ ସଟରେ ସିନ୍ ପୁରା କରିଦେଉଥିଲେ । ଯେଉଁମାନେ ସଟ୍ ଦେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଉଥିଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଦାଦାଙ୍କ ଉଦାହରଣ ଦେଇ ସିଙ୍ଗଲ୍ ସଟ୍ ଆର୍ଥାତ୍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସଟ୍ ଦେବାକୁ କହୁଥିଲେ ।

Mithun Chakraborty Wiki, Height, Age, Wife, Children, Family, Biography &  More – WikiBio

୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଟିଭି ସୋ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ ଡ୍ୟାନ୍ସର ସିଜନ୍ ୬ ର ମଞ୍ଚରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ମିଥୁନ ଏକାଠି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ସଲମାନ ମିଥୁନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର କଥା କହିଥିଲେ ଯେ ମିଥୁନ ଦା ତାଙ୍କ ସଂଘର୍ଷ ଦିନରେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଚାରି ସିଫ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଚାରିଟି ବିଭିନ୍ନ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେଟ୍ ରୁ ଅନ୍ୟ ସେଟ୍ କୁ ଯାଉଥିଲେ । ସେ ଏହା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ କାରଣ ସେ ଗୋଟିଏ ଟେକରେ ସଟ୍ ପୁରା କରିଦେଉଥିଲେ ।

୩ ଟି ଜାତୀୟ, ୨ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ ପୁରସ୍କାର ଜିତିଥିବା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହିନ୍ଦୀ, ବଙ୍ଗାଳୀ, ଭୋଜପୁରୀ, ଓଡିଆ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବୀ ଭାଷା ଫିଲ୍ମ ସମେତ ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ଭଲ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ, ମିଥୁନ୍ ଜଣେ ସଫଳ ବିଜନେତମ୍ୟାନ୍ । ଓଟି, ଦାର୍ଜିଲିଂ, ସିଲିଗୁଡି, କଲିକତା ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ମିଥୁନଙ୍କ ହୋଟେଲ ଅଛି ଯାହା ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ।

   Related Posts