Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିରରେ ସର୍ବସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ, ବହୁ ସେବାୟତ କୋଭିଡ୍‌ ପଜିଟଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କେକେଆରକୁ ୨୦୫ ରନ୍‌ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ ଦେଲା ଆରସିବି
  • ||
  • କରୋନା ଯୋଗୁଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ନିଜର ସବୁ ରାଲି ବାତିଲ କଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ: ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ହେଉଛି ପ୍ରଶଂସା
  • ||
  • ଏପ୍ରିଲରେ ଭୟାବହ ରୂପ ନେଇଛି କରୋନା: ୧୮ ଦିନରେ ୨୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ମାମଲା
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ : ନାବାଳକ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • JEE ମେନ୍‌ ୨୦୨୧ ସ୍ଥଗିତ, ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ନେସନାଲ୍ ଟେଷ୍ଟିଂ ଏଜେନ୍ସିର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଚିନ୍ତା, ଆଗୁଆ ପଦକ୍ଷେପ : ୪ରୁ ୫ ଗୁଣ ବଢିବ ବେଡ୍ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମିଳିଲାନି ଅମ୍ଳଜାନ, ଜୀବନ ହାରିଲେ ୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଜୟପୁର ସବ୍ ଜେଲରେ ରେଡ୍, ଏସ୍‌ପି ଓ ଉପ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସାମିଲ
  • ||

ହାପି ବର୍ଥ ଡେ’ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା: ଚାହୁଁଥିଲେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ହେବାକୁ କିନ୍ତୁ ହୋଇଗଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

25/02/2021 at 7:05 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୨: ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ଆଜି ତାଙ୍କର ୨୭ ତମ ଜନ୍ଣ ଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଉର୍ବଶୀ ତାଙ୍କର ଏହି ଖାସ୍ ଦିନର ଆରମ୍ଭ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନାରୁ କରିବା ସହିତ ଗରିବ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କମ୍ବଳ ମଧ୍ୟ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି ।  ସେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ୍ ରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି । ଉର୍ବଶୀ ଦେଶର ଏକ ମାତ୍ର ମହିଳା ଯିଏକି ଦୁଇ ଦୁଇ ଥର ‘ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ’ର ଆୱାର୍ଡ ଜିତିଛନ୍ତି । ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ‘ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଜିତିଥିଲେ । ୨୦୧୧ ରେ ‘ମିସ୍‌ ଟୁରିସଜିମ୍ କୁଇନ୍ ଅଫ୍ ଦ ଇଅର’ ଏବଂ ପରେ ଏସିୟାନ ସୁପର ମଡେଲ୍ ଟାଇଟେଲ୍ ଜିତିଥିଲେ ।

Urvashi Rautela Sets Fans Drooling as She Leaves Little For Imagination in  Throwback Picture From Miss Universe Days | India.com

ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ବାପା ଜଣେ ବିଜନେସମ୍ୟାନ୍ ଏବଂ ମା ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲର ଚଳାନ୍ତି । ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଉର୍ବଶୀ ପାଠ ପଢୁଥିବା ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ‘ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଟାଇଟଲ୍’ ହାସଲ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଲାଗିଥିଲା ଉର୍ବଶୀ ନିଜର ସୁନ୍ଦରତାରେ ପୁରା ଦୁନିଆକୁ ଦିବାନା କରିବେ ଏବଂ ତାହା ହିଁ ହୋଇଥିଲା ।

Urvashi Rautela: It has been 'a very welcoming experience' in Bollywood |  Celebrities News – India TV

ଉର୍ବଶୀ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଆଉ ଏଥି ପାଇଁ ପରିକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଆଉ କିଛି ଲେଖାଥିଲା, ଯାହା ଫଳରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇଥିଲେ । ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାରେ ସିଙ୍ଗର ମିକା ସିଂ ଫିଦା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ୨୦୧୩ ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ସିଂ ସାବ ଦ ଗ୍ରେଟ୍’ରୁ ଉର୍ବଶୀ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ମଡେଲିଂ କରୁଥିଲେ ।

ବିବାହକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ପଚରା ଯିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ସେବେ ବିବାହ କରିବି ଯେବେ ମୋର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଯିବ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ମୋତେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ଯେତେବେଳେ ସମୟ ଆସିବ ମୁଁ ନିଜେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିବି ।‘

   Related Posts