Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||
  • ସରିଲା ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ ବୈଠକ, ୯ଟି ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ବାଜିଲା ମୋହର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : BMCର ପେଡ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ନନ୍ ଏସି ୧୦୯୯ ଓ ଏସି ରୁମ୍ ୧୪୯୯ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି ହିଂସା ଘଟଣା, ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ବିଡିଓଙ୍କ ମନମୁଖୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିରୋଧ, ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇ ନିର୍ବାଚିତ ଜନ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଧାରଣା ୪ର୍ଥ ଦିନରେ
  • ||

ହାପି ବାର୍ଥ ଡେ’ ରଶ୍ମିକା ମଣ୍ଡନା: ମାତ୍ର ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କରିଥିଲେ ଡେବ୍ୟୁ

5/04/2021 at 12:22 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫/୦୪: ସାଉଥ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମଣ୍ଡନା ଆଜି ତାଙ୍କର ୨୫ତମ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ ରଶ୍ମିକା ସାଉଥ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି ।  ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାରେ ମଧ୍ୟ ଦିୱାନା, ସେଥିପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ‘ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରସ୍’ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ।

Rashmika Mandanna on break-up with Rakshit Shetty: I'm not here to justify  anything or anyone

ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ଜନ୍ମ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ବିରାଜପେଟରେ ହୋଇଥିଲା । ସେ ଜଣେ ମଧ୍ୟବିତ୍ତ ପରିବାରର। ରଶ୍ମିକା ସାଇକୋଲୋଜି, ଜର୍ନାଲିଜିମ୍ ଏବଂ ଇଂଲିଶ୍ ଲିଟରେଚରରେ ଗ୍ରାଜୁଏସନ୍ କରିଛନ୍ତି ।  କଲେଜ ଦିନରୁ ସେ ମଡେଲିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ୨୦୧୫ ରେ ରଶ୍ମିକା ମଧ୍ୟ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଏକ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ହଣ୍ଟ ଜିତିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରିଷଭ ଶେଟ୍ଟୀ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ । ମାତ୍ର ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ, ରଶ୍ମିକା ମଣ୍ଡନା ୨୦୧୬ ରେ କନ୍ନଡ ଫିଲ୍ମ ‘କିରିକ୍ ପାର୍ଟି’ ରେ ନିଜର ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ୍ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ସୁଷ୍ଟି କରିପାରିଥିଲେ ।

Rashmika on rejecting Jersey Hindi remake: I can't pull off that role, the  makers deserve more - Movies News

ଏହା ପରେ ରଶ୍ମିକାଙ୍କୁ କନ୍ନଡ ସିନେମା ସୁପରଷ୍ଟାର ପୁନିତ ରାଜକୁମାର ଙ୍କ ସହ ୨୦୧୭ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଅଞ୍ଜନୀ ପୁତ୍ର’ ରେ କାମ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲା ।  ସେହି ବର୍ଷ ୨୦୧୮ ରେ, ରଶ୍ମିକା ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଚଲୋ’ ରେ ତେଲୁଗୁ ସିନେମାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ସେହି ବର୍ଷ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିଜୟ ଦେବରକୋଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୀତା ଗୋବିନ୍ଦମ୍’ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ୨୦୧୯ ରେ ବେଷ୍ଟ ଆକ୍ଟ୍ରେସ୍  କ୍ରିଟିକର ଫିଲ୍ମଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା ।

Income Tax raid at Rashmika Mandanna's residence after rumours of her being  highest-paid actress | Hindustan Times

ଏବେ ରଶ୍ମିକା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ସହ ‘ମିଶନ୍ ମଜନୁ’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରଶ୍ମିକା ଜଣେ ର ଏଜେଣ୍ଟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରଶ୍ମିକା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ‘ଗୁଡ୍ ବାଏ’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ଚରିତ୍ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ । କୁହାଯାଉଛି ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ୨୦୨୨ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ।  

   Related Posts