Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୬ ମୃତ ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

କିରଣଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନରେ ସ୍ପେସାଲ୍ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର୍ କରି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ଅନୁପମ, ସୁସ୍ଥ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କଲେ ପ୍ରାର୍ଥନା

14/06/2021 at 1:32 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୦୬: ବଲିଉଡର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଲୋକସଭା ସଦସ୍ୟ କିରଣ ଖେର ଆଜି ତାଙ୍କର ୬୯ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। କିରଣଙ୍କ ଏହି ବିଶେଷ ଦିନରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏହି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ କିରଣଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅନୁପମ ଖେର ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ଅନୁପମ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି।

ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଖେର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଅନୁପମ ଏକ ବିଶେଷ କ୍ୟାପସନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା କିରଣ !! ଭଗବାନ ତୁମକୁ ଦୀର୍ଘାୟୁ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବଦା ସୁସ୍ଥ ରଖନ୍ତୁ । ମୁଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି ତୁମକୁ ଏହି ଦୁନିଆର ସମସ୍ତ ସୁଖ ମିଳୁ । ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ସେହିପରି ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଯେପରି ତୁମେ । ତୁମେ ସଚ୍ଚୋଟ, ନ୍ୟାୟଯୁକ୍ତ ଏବଂ ସ୍ପଷ୍ଟ ।  ତୁମେ ଜୀବନର ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଚମତ୍କାର ଏବଂ ତୁମର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଶକ୍ତି ସହିତ ପରିଚାଳନା କର । ସର୍ବଦା ସୁସ୍ଥ ରୁହ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହ । ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା ‘।

ନିକଟରେ ଅନୁପମ ଖେର ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କିରଣ ଖେରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଅନୁପମ ଖେର ଏବଂ କିରଣ ପ୍ରଥମେ ଏକ ଥିଏଟରରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁ, ତା’ପରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ୧୯୮୫ ମସିହାରେ, ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ‘ବୀର ଜାରା’, ‘ଦେବଦାସ’, ‘ମେଁ ହୁଁ ନା’, ‘କଭି ଅଲବିଦା ନା କେହନା’, ‘ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍’, ‘ଦୋସ୍ତାନା’, ‘ଫନା’ ଭଳି ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କିରଣ ଖେର ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ‘ଦେବଦାସ’ ଫିଲ୍ମରେ ପାରୋଙ୍କ ମା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଲୋକମାନେ ସେହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ସଂଳାପ ବିତରଣର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଶୈଳୀକୁ ଆଜି ବି ମନେ ରଖିଛନ୍ତି ।

   Related Posts