Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାରିପଦା : ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ଲୁଟ୍, ମହିଳାଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନା ଚେନ୍ ଝାମ୍ପିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଧଳା ଜହର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଟୋ ଓ କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୮ ଆହତ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଜାଲ୍ ନୋଟ୍ କାରବାରର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ, ୫୭ହଜାର ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ରେଳବାଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବ୍ୟାରିକେଡ଼ରେ କରିଥିଲେ ଅପେକ୍ଷା, ହଠାତ୍ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଲେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଅନନ୍ତ କୋଇଲା ଖଣିରେ ଅଘଟଣ, କୋଇଲା ଲୋଡିଂ ବେଳେ ପୋତିହୋଇଗଲେ ଜଣେ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଆରଆଇ, ଜମି ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ ପାଇଁ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେବାବେଳେ ଧରାପଡିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦିନରେ ରଙ୍ଗମିସ୍ତ୍ରୀ, ରାତିରେ ଚୋରୀ, ୫ ବର୍ଷ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲା ପୋଲିସ, ଶେଷରେ ଧରାପଡିଲା
  • ||
  • କଟକ : ରମଜାନ ପାଇଁ ସିଏମସିର ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ନମାଜ ପାଠ ପାଇଁ ୧୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ନଦୀ ପଠାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତଦେହ ଠାବ, ସ୍ବାମୀ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ବାପଘର
  • ||

ହାପି ବର୍ଥ ଡେ’ ଜୟା ପ୍ରଦା: ୩ ସନ୍ତାନର ବାପାଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀ

3/04/2021 at 12:02 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩/୦୪: ବଲିଉଡର ଦିଗଜ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା ପ୍ରଦା ଆଜି ତାଙ୍କର ୬୬ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ରାଜହମୁଣ୍ଡ୍ରିରେ ଜନ୍ମିତ ଜୟା ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାକୁ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବାପା କୃଷ୍ଣ ରାଓ ଜଣେ ଫିଲ୍ମ ଫାଇନ୍ସର ଏବଂ ମା ଜଣେ ଗୃହିଣୀ ଥିଲେ । ଜୟା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ୍ ଫଙ୍କସନ୍ ରେ ପରଫର୍ମ କରୁଥିଲେ ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କାଷ୍ଟ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ।

jaya prada networth age success early life marriage, school, education,  life journey - 13 साल की उम्र में मिला था पहला ब्रेक, 20 साल बाद फिल्म  इंडस्ट्री छोड़ चुना राजनीति का रास्ता ...

ସେତେବେଳେ ଜୟାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୨ ବର୍ଷର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଗୀତରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା ​​। ଫିଲ୍ମର ନାମ ଥିଲା ‘ଭୂମି କୋସମ’ ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମର ତିନି ମିନିଟ ଗୀତରେ ଜୟାଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରିବାର ଥିଲା । ଜୟା ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ସଙ୍କୋଚ ମନେ କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ ଯାହାପରେ ଜୟା ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଜୟାଙ୍କୁ ୧୦ଟଙ୍କା ଫିସ୍ ମିଳିଥିଲା ।

Veteran actress Jaya Prada to make her Punjabi debut with THIS movie |  Punjabi Movie News - Times of India

ଜୟା ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟତୀତ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ୨୨ ଫେବୃଆରୀ ୧୯୮୯ ରେ, ଜୟା ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ନହତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ଜାୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିସାରିଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇନଥିଲେ । ଯାହାକାରଣରୁ ଜୟାଙ୍କ ବିବାହ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା ।

Jaya Prada, The 80s Diva and Sridevi's Rival Joins the BJP. Will the Move  Prove Lucky For her Political Career? - Masala.com

 ଜୟା ପ୍ରଦା ଏବଂ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ତାନ ନଥିଲେ । ପରେ ଜୟା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର ସନ୍ତାନକୁ କୋଳ କରିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ସେମାନେ ଉଭୟ ବଢାଇଥିଲେ । ଜୟାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ପ୍ରାୟତଃ କେହି ଜାମିନଥିବେ । ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ ଲଲିତା ରାଣୀ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ସିଲଭର୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ପାଇଁ ନିଜର ନାମ ବାଦଳାଇ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts