Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଖରା ସ୍ଥିତ ରିଲାଏନ୍ସ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ୍ ନିକଟ‌ରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ବରଯାତ୍ରୀ ବସ୍, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ନିଜ ସର୍ଭିସ୍ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯବାନ !
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ମାନସିକ ପୂରଣ ପାଇଁ ବେକ କାଟିଦେଲେ ଭକ୍ତ, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୫ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୬୯୨୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ବରଯାତ୍ରୀ ବସ୍, ଜଣେ ମୃତ, ୨୬ ଆହତ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ : ଭୟଙ୍କର ହେଲାଣି କରୋନା, ସ୍କୁଲ ହଷ୍ଟେଲର ୧୯୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାୟପୁର : ନକ୍ସଲଙ୍କ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ, ୨ ଯବାନ ସହିଦ
  • ||
  • ଆଠଗଡ଼ : ସମ୍ପର୍କରେ କଳଙ୍କ ଛିଟା, ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଝିଅକୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାମୁର ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||

ହାପି ବାର୍ଥ ଡେ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ : ରାଜା-ମହାରାଜାଙ୍କ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମୀତ ସଲମାନଙ୍କ ହିରୋଇନ୍, ଏବେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏମିତି

23/02/2021 at 4:42 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩/୦୨ : ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ‘ମେନେ ପ୍ୟାର କିୟା’ରୁ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ଆଜି ତାଙ୍କର ୫୨ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଭାଗାଶ୍ରୀଙ୍କ ଚରିତ୍ର ସୁମନ ଥିଲା ।  ଆଜି ବି ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ୍ (ସଲମାନ ଖାନ) ଏବଂ ସୁମନଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି । ତେଣୁ, ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିଶେଷ କଥା ।

रीमा लागू, भाग्यश्री

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ସାଙ୍ଗଲିର ରାଜ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ । ତାଙ୍କ ପିତା ବିଜୟ ସିଂରାଓ ମାଧବରାଓ ପଟବର୍ଦ୍ଧନ ସାଙ୍ଗଲିର ରାଜା । ଭାଗାଶ୍ରୀ ତିନି ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବଡ । ଆମୋଲ ପାଲେକରଙ୍କ ସିରିଏଲ ‘କଚି ଧୂପ’ରୁ ତାଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ୧୯୮୯ ରେ, ଯେତେବେଳେ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ‘ମେନେ ପ୍ୟାର କିୟା’ରୁ ଫିଲ୍ମରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ, ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ଦିବାନା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ତାଙ୍କୁ ରାତାରାତି​ ଷ୍ଟାର କରିଦେଇଥିଲା ।  ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବେଷ୍ଟ ଫିମେଲ୍ ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ ମିଳିଥିଲା ।

भाग्यश्री

ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମପରେ ୧୯୯୦ ମସିହାରେ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ବିଜନେସମ୍ୟାନ୍ ହିମାଲୟ ଦାସାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ରହିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପଡିଥିଲା ।  ନିର୍ମାତା ଏବଂ ଦର୍ଶକ ବିବାହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପରଦାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ । ଭଗଶ୍ରୀଙ୍କ ସହ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଦେବା ପାଇଁ ନିର୍ମାତାମାନେ ରାଜି ହେଉନଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ସେ କିଛି ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାହା ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

भाग्यश्री

ଏକ ଅଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି, ‘କାମ ନକରିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ମୋତେ ବେଶ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ମୋତେ କାମ କରିବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦୂର ହୋଇଯାଇଥିଲି ।  ଅଭିମନ୍ୟୁର ଜନ୍ମ ପରେ, ମୋର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ତାହା ଉପରେ ରହିଥିବାରୁ ସମୟ କୁଆଡେ ବିତି ଯାଇଥିଲା ତାହା ଜଣା ପଡି ନଥିଲା ।‘

भाग्यश्री

ଭାଗାଶ୍ରୀ ହିନ୍ଦୀ ବ୍ୟତୀତ ଭୋଜପୁରୀ, ମରାଠୀ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଦାସାନି ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଭାଗାଶ୍ରୀଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯିଏକି ଏବେ ପାଠ ପଢୁଛନ୍ତି । ଭାଗାଶ୍ରୀ ଫିଲ୍ମରେ କମ୍ ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସେ ବେଶ ସକ୍ରିୟ ।

   Related Posts