Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଡବଲ୍ ମର୍ଡର: ‘ହନୁମାନ ପଇସା’ ମୂଲଚାଲରୁ ଝଗଡ଼ା, ୨ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା !

18/08/2020 at 4:00 PM

ନୂଆପଡା୧୮/୮: ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର । ତିନିଦିନ ତଳେ ନିଖୋଜ ଥିବା ୨ ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ସୁନାବେଡା ମାଓ ପ୍ରବଣ ଅଞ୍ଚଳ ହଲପାପାଲି ବଙ୍ଗାଘାଟି ନାଳରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ,  ହନୁମାନ  ପଇସା (ତମ୍ବା ପଇସା) ଡିଲ୍‌ ପାଇଁ ଗତ ୧୫ ତାରିଖରେ କୋମନା ଥାନା ରେଙ୍ଗାବାହାଲ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବକ ପଦ୍ମନ ମାଝୀଙ୍କ ସହ ଲଖନା ଥାନା ଘାଟିପଡାର ଜଣେ ଯୁବକ ପିଣ୍ଟୁ ସାହୁ ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇ ପାହାଡ ଉପରକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ଏହାପରେ ତାଙ୍କର ଆଉ ପତ୍ତା ମିଳି ନଥିଲା। ଘାଟିତଳେ ସାଥିରେ ଯାଇଥିବା ପିଣ୍ଟୁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ କାକା ଡମ୍ବରୁ ସାହୁ ଅନେକ ସମୟ ଜଗି ରହିଥିଲେ। ହେଲେ ସେମାନେ ନ ଫେରିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପରଦିନ ସକାଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନ ଫେରିବାରୁ ସକାଳୁ ଘାଟିତଳେ ରଖିଥିବା ଦୁଇ ବାଇକକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ସେହିଦିନ ଠାରୁ ପୋଲିସ କେସ କରିବା ସହ ଖୋଜା ଖୋଜି କରୁଥିଲେ ।

 ଆଜି ହଲପାପାଲି ବଙ୍ଗାଘାଟି ସ୍ଥିତ ଏକ ନାଳରୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଫଟୋ ମାଧ୍ୟମରେ ପରିବାର ଲୋକେ ମୃତଦେହକୁ ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କର ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ  ହୋଇଛି।ଏହା ପରେ ଏସଡିପିଓଙ୍କ ସମେତ କୋମନା ପୋଲିସ ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଁଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ୍‌ର ସୂଚନା ମୁତାବକ ହନୁମାନ ପାଇସାକୁ ନେଇ ୨ ଯୁବକଙ୍କ  ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା

   Related Posts