Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚମକିଲେ ଆୟର-ତ୍ରିପାଠୀ, ଏମଆଇକୁ ୭ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ମାତ୍‌ ଦେଲା କେକେଆର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜଳଦ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ହେଲେ ମୁଖ୍ୟ ସୂଚନା କମିଶନର, ନିଯୁକ୍ତିକୁ ଅନୁମୋଦନ କଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ମୋରଡା : ବନ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ଗାଁ ବୁଲିଲେ ବିଧାୟକ ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସ, ମୃତକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ପ୍ରଦାନ କଲେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ନକଲି ମାଓବାଦୀ ଗିରଫ, କମ୍ପାନୀର ସାଇଟ୍ ଇନଚାର୍ଜଙ୍କୁ ମାଗୁଥିଲା ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତ ଲାଗି ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମୋଟୁ ଥାନା IICଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ, କାର୍‌ରୁ ଜବତ ହୋଇଥିଲା ୨ ଲକ୍ଷ ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସରକାରୀ ଗାଡିରୁ ଧଳା ଜହର ଜବତ, ୪୦ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସହ ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : କର୍ଲାପାଟ ବକ୍ସାଇଟ୍ ଖଣିର ନିଲାମ ଉପରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ରହିତାଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବେଆଇନ ଭାବେ ବନ୍ଧୁକ ତିଆରି ଓ ବିକ୍ରି : ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସମେତ ୫ ଗିରଫ, ୪ଟି ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||

୧୫ ଦିନ ପରେ ଥିଲା ବାହାଘର : ସ୍କୁଲ ପରିସର ଭିତରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଉଭୟ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ

5/01/2019 at 10:04 PM

ନଏଡା ୫/୧ : ଦିଲ୍ଲୀ ଗ୍ରେଟର ନଏଡା ଅଂଚଳରୁ ଆସିଛି ଚାଂଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା | ରାବୁପୁରା ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଏକ ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲରେ ଜଣେ ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଛାତ୍ରୀ ଏବଂ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଜଣେ ଛାତ୍ର କ୍ଲାସରୁମ ଭିତରେ ଗୋଟିଏ ଗ୍ରିଲରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲେ | ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯାଇଥିଲା | ଉଭୟ ବେକରେ ରାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଛୁଟି ଚାଲିଥିବା ଯୋଗୁଁ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା |


ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ ସଂଗେସଂଗେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପୋଲିସ ପହଂଚି ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ କାଢି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି | ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଉଭୟ ଛାତ୍ର ଏବଂ ଛାତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଉଭୟ ଗ୍ରେଟର ନଏଡା ଅଂଚଳର ଅଲଗା ଅଲଗା ଗାଁରେ ରୁହନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଯୁବକର ବିବାହ ଠିକ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ୧୫ ଦିନ ପରେ ହେବାର ଥିଲା | ଯୁବକଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁବକ ସକାଳେ ନିଜ ବାଇକ ନେଇ ସ୍କୁଲ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ସ୍କୁଲକୁ ନଯାଇ ଛାତ୍ରୀକୁ ବାଇକରେ ବସେଇ ପାଖରେ ଥିବା ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇଥିଲା | ଏହି ସ୍କୁଲ ଶୂନଶାନ ଜାଗାରେ ରହିଛି | ତେବେ ଥଣ୍ଡା ଯୋଗୁଁ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ରହିଛି | ଉଭୟ ବାଇକକୁ ସ୍କୁଲ ପାଚେରୀ ପାଖେ ଛିଡା କରି ବାଇକ ଉପରେ ଚଢି ସ୍କୁଲର ପାଚେରୀ ଡେଇଁ ସ୍କୁଲ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସ୍କୁଲ ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଗେଟର ଗ୍ରିଲରେ ବେକରେ ରାଶି ଲଗାଇ ଉଭୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ |


ପୁଅ ଘର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ପୁଅ ପୂର୍ବରୁ କେବେ ସେହି ଝିଅକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା କଥା କହିନଥିଲେ | ଘରଲୋକଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇଥିଲେ ସେମାନେ ସେହି ଝିଅ ସହ ତାଙ୍କ ବାହାଘର କରେଇଥାନ୍ତେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |


ପ୍ରାଥମିକ ଯାଞ୍ଚରୁ ପୋଲିସକୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଉଭୟ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ଛାତ୍ରର ଅନ୍ୟ ଜାଗାରେ ବିବାହ ହେବାରଥିଲା ବୋଲି ଉଭୟ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି | ଉଭୟ ଅଲଗା ଅଲଗା ଜାତିର ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ସେମାନେ ଭାବିଲେ ଯେ, ଘରଲୋକେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେନାହିଁ | ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଏଭଳି ଏକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ | ତେବେ ପୋଲିସ ଘଟଣାକୁ ହତ୍ୟା କୋଣରୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି |

   Related Posts