Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିନେତା ଆଶିଷ ରାୟଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’ ପ୍ରଭାବରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍, ୨ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୪୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୫୨୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଫିଟିବ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଡାଏରୀର ରହସ୍ୟ, ଶନିବାର ଆସିବ ରିପୋର୍ଟ !

22/07/2020 at 12:00 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୨।୦୭: ସମାଜସେବୀ ଆଦିତ୍ୟ ଦାଶ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା । ଦୁଇ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ଦିନ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ଉପରକୁ ପରଦା ହଟିପାରିନାହିଁ । ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ସଠିକ୍‌ ତଥ୍ୟ ମିଳିପାରୁନାହିଁ ।  ଆଦିତ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ସବୁଠାରୁ ରହସ୍ୟମୟ ତଥ୍ୟ ଭାବେ ଉଭା ହୋଇଛି, ତାଙ୍କ ଡାଏରୀ । ଡାଏରୀରେ ସେ ରହସ୍ୟମୟ ୪ ପୃଷ୍ଠାରେ ଲେଖା କିଏ ଲେଖିଛି । ତାହା ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ଗତ ୧୩ତାରିଖ ଦିନ ଠାରୁ  ହ୍ୟାଣ୍ଡରାଇଟିଂ ବ୍ୟୁରୋକୁ ଡାଏରୀ ଓ ସୁଇସାଇଡ ନୋଟ ଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ରିପୋର୍ଟ ଆସିନଥିବାରୁ ତଦନ୍ତରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଛି , ଉଲ୍ଲେଖ କରି ଜିଆର୍‌ପି ଦର୍ଶାଇଥିଲା । ଏନେଇ ଜିଆର୍‌ପି ହ୍ୟାଣ୍ଡରାଇଟିଂ ବ୍ୟୁରୋକୁ ଚିଠି ଲେଖି ତୁରନ୍ତ ଜବାବ ଦେବାକୁ କହିଥିଲା । ତେବେ ଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆସିପାରେ ବୋଲି ସୂଚନା ରହିଛି ।

ସମାଜସେବୀ ଦାଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଯେତିକି ସସ୍‌ପେନ୍ସ ଲାଗି ରହିଛି । ତାହା ଠାରୁ ଅଧିକ ସସ୍‌ପେନ୍ସରେ ରହିଛି । ଡାଏରୀରେ ଥିବା ଲେଖା କାହାର । ଆଦିତ୍ୟ ନିଜେ ଲେଖିଛନ୍ତି ନା ଆଉ କିଏ ଲେଖିଛି । ତାହା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଡାଏରୀର ୪ପୃଷ୍ଠା ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ପୋଲିସ ଜବତ କରି ହ୍ୟାଣ୍ଡରାଇଟିଂ ବ୍ୟୁରୋକୁ ପଠାଇଯାଇଛି । ସୁଇସାଇଡନୋଟରେ ଲେଖା କାହାର , ସେନେଇ ତଦନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଗତ ୧୩ ତାରିଖରୁ ହ୍ୟାଣ୍ଡରାଇଟିଂ ବ୍ୟୁରୋକୁ  ଯାଇଥିଲା । ହ୍ୟାଣ୍ଡ ରାଇଟିଂ ବ୍ୟୁରୋର ୭ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ।  କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହ୍ୟାଣ୍ଡରାଇଟିଂ ବ୍ୟୁରୋରୁ କୌଣସି ଉତ୍ତର ମିଳିନଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଜିଆର୍‌ପି ହ୍ୟାଣ଼୍ଡ ରାଇଟିଂ ବ୍ୟୁରୋକୁ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲା ।  ତୁରନ୍ତ ଚିଠିର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଚିଠିରେ କୁହାଯାଇଥିଲା । ଶେଷରେ ସୂଚନାନୁସାରେ ଶନିବାର ଦିନ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ରାଇଟିଂ ବ୍ୟୁରୋରୁ ରିପୋର୍ଟ ଆସିପାରେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଜଣାପଡିବ ଯେ, ଡାଏରୀ ଓ ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟରେ ଲେଖା କାହାର ? କିଏ ଲେଖିଛି ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ ? ।

   Related Posts