Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

‘ଆମ ପରିବାରର ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଘର ମାଲିକ ହିଁ ଦାୟୀ’… ହାତଲେଖା ଚିଠି ଖୋଲିବ କି ମୃତ୍ୟୁର ରହସ୍ୟ ?

30/04/2021 at 11:48 AM

ସୁନ୍ଦରଗଡ ୩୦।୪: ସୁନ୍ଦରଗଡରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ନୂଆମୋଡ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଏକ ହାତଲେଖା ଚିଠି ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ ।ଯେଉଁ ଚିଠିରେ ପରିବାରର ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଘର ମାଲିକ ଦାୟୀ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି । ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଜବତ ହୋଇଥିବା ଚିଠିକୁ ନେଇ ଉଠିଛି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ।

୧୫ ଦିନ ତଳେ ସ୍ବାମୀ ରାଗିଯାଇ ଘରୁ କୁଆଡ଼େ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ୩ ଦିନ ତଳେ ଘର ମାଲିକ ଘର ଖାଲି କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏନେଇ ସେ କୋଇଡା ଥାନାରେ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ରଞ୍ଜିତାକୁ ଡାକି ପଚରାଉଚରା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହେବା ପରେ ସେମାନେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ସେପଟେ ଗୁରୁବାର ସ୍ବାମୀ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦଙ୍କର ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ମୃତଦେହ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି ପୋଲିସ ।ହେଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ରଞ୍ଜିତା ଓ ୩ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ ନେବାକୁ ପରିବାର କିମ୍ବା ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ନଆସିବାରୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଶବଦାହ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।
ଗୁରୁବାର ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ କୋଇଡା ଅଞ୍ଚଳରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ରଞ୍ଜିତା ଓ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ ମିଳିଥିବା ବେଳେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବଡ଼ବିଲ ଥାନା ରୋହିଢା ନିକଟ ଏକ ଗଛରୁ ସ୍ବାମୀ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ସାହାଣୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।

   Related Posts