Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଛୋଟାର ଅର୍ଦ୍ଧ ନିର୍ମିତ ଘର ଉପରେ ପୁଣି ବୁଲ ଡୋଜର ଚଳାଇଲା ପ୍ରଶାସନ , ଜଣେ ମହିଳା ସହଯୋଗୀର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଥିବା ମିଳିଲା ସୂଚନା…

22/07/2019 at 7:26 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୨|୭: ଡ୍ରଗସ୍‌ ମାଫିଆ ଛୋଟା ଓରଫ୍‌ ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ପରିଡ଼ାର ଅପରାଧ ସାମ୍ରାଜ୍ୟକୁ ଧୂଳିସାତ୍‌ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛି ଏସଟିଏଫ୍‌ । ଛୋଟା ଠାରୁ ଓଗାଳିଥିବା ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ ଏକାଧିକ ନେତା ଓ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଏବେ ଏସଟିଏଫ୍‌ର ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ  ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଗୁରୁଜଙ୍ଗରେ ଥିବା ଛୋଟାର ଅର୍ଦ୍ଧ ନିର୍ମିତ ଘର ଉପରେ ବୁଲ ଡୋଜର ଚଳାଇଛି ପ୍ରଶାସନ । ଏବେ ବି ଛୋଟା ଲିଙ୍କ୍‌ରେ ଥିବା କାର୍ପଟଦାରମାନେ ବେଧଡ଼କ ଭାବେ ଡ୍ରଗ୍‌ସ କାରବାର ଚଳାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା । ….

ଡଗ୍ରସ୍‌ ମାଫିଆ ଛୋଟା ଓରଫ ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ପରିଡ଼ାକୁ ଜେରା ପରେ ତା’ପାଖରୁ ସାଂଘାତିକ ତଥ୍ୟ ଓଗାଳିଛି ଏସଟିଏଫ୍‌ । ଅଖା ପାରି  ପରିବା ବେପାର କରୁଥିବା ଛୋଟା ମାତ୍ର ୨ବର୍ଷରେ କେମିତି କୋଟିପତି ହୋଇଗଲା ତା’ର ସବୁ ଗୁମର ଖୋଳିଛି ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟିମ୍‌ ।

କେବଳ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀ ନୁହନ୍ତି, ଛୋଟା ଠାରୁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ମାଲ୍‌ ନେଇ ତା’ର ବେଆଇନ୍‌ ବେପାରକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେଉଥିବା କିଛି ରାଜନେତା ଓ ପୋଲିସ ଅଫିସରଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ଓଗାଳିଛି ଏହି ଡ୍ରଗସ୍‌ ମାଫିଆ ।

ଏସଟିଏଫ୍‌ର ଏହି ଖୁଲାସା ପରେ ଛୋଟା ଲିଙ୍କ୍‌ରେ ଥିବା ପୋଲିସ, ନେତା ଓ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଭିତରେ ଛନକା ପଶିଛି । କେଉଁ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଛୋଟା ଠାରୁ ଦାମୀ ଗାଡ଼ି ନେଇଛନ୍ତି, କେଉଁ ରାଜନେତାଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନରେ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲା ଡ୍ରଗ୍‌ସ୍‌ ମାଫିଆ । ସେମାନଙ୍କୁ ଏବେ ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ କରିବ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟିମ୍‌ ।

ସେପଟେ  ଡ୍ରଗସ୍‌ ମାଫିଆ ଛୋଟା ଓରଫ୍‌ ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ପରିଡ଼ାର ଅପରାଧ ସାମ୍ରାଜ୍ୟକୁ ଧୂଳିସାତ୍‌ କରିବାକୁ କମର କଷିଛି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ପ୍ରଶାସନ । ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଗୁରୁଜଙ୍ଗ ଜବରଦସ୍ତିପୁରରେ ଥିବା ଛୋଟାର ଅର୍ଦ୍ଧନିର୍ମିତ ଘର ଉପରେ ଚଳାଇଛି ବୁଲ୍‌ ଡୋଜର । ଏବେ ବି ଛୋଟା ଲିଙ୍କ୍‌ରେ ଥିବା କାର୍ପଟଦାରମାନେ ବେଧଡ଼କ ଭାବେ ଡ୍ରଗ୍‌ସ କାରବାର ଚଳାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ।

ଛୋଟାର ଅପରାଧ ଦୁନିଆରେ ଜଣେ ମହିଳା ସହଯୋଗୀର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ରହିଛି । ଏହି ଲେଡି ଡନ୍‌ ଜଣକ ସହାୟତାରେ ପରିବା ବେପାରୀରୁ ଡ୍ରଗ୍‌ସ ମାଫିଆ ବନିଥିଲା ଛୋଟା । ମହିଳା ଜଣକ ଭଲ ପରିବାରର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ନେତାଙ୍କ ହାତ ଥିବା କଥା କୁହାଯାଉଛି । ଏସଟିଏଫ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଥିବା ସଂପୃକ୍ତ ଲେଡି ଡନ୍‌ ଏବେ ଅଣ୍ଡରଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

   Related Posts