Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୋଲିସ୍‌ ଏବଂ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ମାଲିକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ କଲ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନ ନିର୍ବାଚନ : ଏବେସୁଦ୍ଧା ଆଗରେ ବିଜେପି, ପଛରେ ଟିଆରଏସ ଓ ଏଆଇଏମଆଇଏମ
  • ||

ବେଆଇନ ବାଲି କୁଆଁରିରୁ ହାଇଓ୍ବା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ,ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ : ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ

22/07/2019 at 3:37 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର  ୨୨/୭: ହାଇଓ୍ବା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ସସ୍ପେନ୍ସ । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ଲୁକାପଡାଠାରେ ଥିବା ଫୁଲକି ପାଲି ନଦି ବାଲି କୁଆଁରିଠାରେ। ଗତ କାଲି ରାତିରେ ହାଇଓ୍ବା ଗାଡି ନେଇ ବାଲି ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର ହେଲେ ଆଜି ସକାଳୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ମେଡିକାଲରେ ହୋଇଛି ମୃତ୍ୟୁ। ସେପଟେ ବାଲି କୁଆଁରି ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବେଆଇନ ଥିବା ବେଳେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ। ପରିବାର ଲୋକ ଏହାକୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏହା ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ବୋଲି ଥାନାରେ ରିପୋର୍ଟ ଦେଇଛି ଗାଡି ମାଲିକ। ଏନେଇ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୂଜୂ କରି ଆରମ୍ଭ କରିଛି ତଦନ୍ତ।

କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ହୋଇ ପଡିଛି ମୃତ ଦେହ। ଗୋଡରେ ମାଡ ହୋଇଥିବା ସହ ମୁଣ୍ଡରେ ପଛପଟେ ହୋଇଛି ମାଡ। ଦେହରେ ଲାଗିଛି ବାଲି। ଏ ହେଉଛନ୍ତି ବଲାଙ୍ଗୀର ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗେଡାବାଞ୍ଜି ଗାଁର ଯୁବରାଜ ଧରୁଆ । ବଲାଙ୍ଗୀର ଏକ ଘରୋଇ ହାଇଓ୍ବା ଗାଡି ଡ୍ରାଇଭର ଭାବରେ କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଆଜି ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ତେବେ ଗତ କାଲି ରାତି ୧୧ ଟା ସମୟରେ ଗାଡି ନେଇ ଲୁକାପଡା ଠାରେ ଥିବା ଫୁଲକି ପାଲି ବାଲି କୁଆଁରି ବାଲି ଆଣିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ରାତିରେ ଶୋଇ ସକାଳୁ ବାଲି ଆଣିକି ଆସିବା କଥା ହେଲେ ସକାଳୁ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଆଉ ଜଣେ ଗାଡି ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲପର ଉଦ୍ଧାର କରି ଆଣିଥିଲେ ବଲାଙ୍ଗୀର ମେଡିକାଲକୁ। ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କ ଗୋଡରେ ଓ ମୁଣ୍ଡରେ ଆଘାତ ଥିବା ବେଳେ ବାଲିରେ ତାଙ୍କ ଶରୀର ଜୁଡୁବୁଡୁ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଗାଡି ମାଲିକ ବଲାଙ୍ଗୀର ପୁଇଁନ୍ତଳା ଥାନାରେ ଏକ ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କା ଦେଇଥିବା ଏତଲା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏହା ହତ୍ୟା ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି।

ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ନଦିରେ ବେଆଇନ ଭାବରେ ବାଲି ଚୋରାଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବାଲି ଚୋରା ଚାଲାଣ। ଏ ହେଉଛି ସେହି ନଦିର ଦୃଶ୍ୟ ଯେଉଁଠାରେ ବାଲି ଚୋରାଚାଲାଣ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ତେବେ କାହିଁକି ଗାଡି ଡ୍ରାଇଭରର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି? ଗାଡି ମାଲିକ ଜାଣି ଶୁଣି କାହିଁକି ଚୋରାବାଲି ଆଣିବାକୁ ସେଠାକୁ ପଠାଇଥିଲେ? ଏହାକୁ ପୋଲିସ ଦୁର୍ଘଟଣା କହୁଥିବା ବେଳେ କେବଳ ମୁଣ୍ଡରେ ଓ ଗୋଡରେ କିଭଳି ଭାବରେ ଗାଡି ଚାଲିଲା ଓ ଅନ୍ୟ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ କିଛି କ୍ଷତ ନହେଲା ? ଏହା ଏକ ସୁକଳ୍ପିତ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡ ନୂହେଁ ତ! ଏଭଳି ଗୁଡାଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଙ୍କି ମାରୁଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ତଦନ୍ତ। ସେପଟେ ଏନେଇ ମୃତ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିବା ବେଳେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କ୍ଷତିପୁରଣ ସହ ତଦନ୍ତ ଠିକ ଭାବରେ କରିବା ପାଇଁ କରିଛନ୍ତି ଦାବି।

   Related Posts