Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

କରୋନାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କଲେ ଶାହରୁଖ ଖାନ : ଅଭିନୟ ଜରିଆରେ ଦର୍ଶାଇଲେ କରୋନା ରୋଗୀ କେମିତି ପୀଡିତ ହୋଇଥାନ୍ତି

24/03/2020 at 12:32 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୦୩ : ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଖାନ ଶାହରୁଖ କରୋନା ଉପରେ ଏକ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି | କରୋନା ଭାଇରସରୁ ଦୁରେଇ ରହିବା ଓ ଏହାର ଲକ୍ଷଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଫିଲ୍ମି ଅନ୍ଦାଜରେ ଏକ ଭିଡିଓ ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି | ଫିଲ୍ମରେ ଶାହରୁଖ ନିଜ ରୋଷେଇ ଘରେ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ରହିବା ପାଇଁ ସେ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି | ଏହାପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଫିଲ୍ମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି |

ଏହାପରେ ସେ କରୋନା ଲକ୍ଷଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି | ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ଥଣ୍ଡା କାଶ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଶାହରୁଖଙ୍କ ଗୀତ ସର୍ଦି ଖାସି ନା ମ୍ୟାଲେରିଆ ହୁଆ ଗୀତ ଉପରେ ଏହି ଭାଗଟି ସୁତ କରାଯାଇଛି | ଏହାପରେ ଥକାପଣ ଓ ଦୁର୍ବଳତା ସମ୍ପର୍କରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ସେ ‘କଲ ହୋ ନା ହୋ’ ର ଗୀତର ଏକ ଭିଜୁଆଲ ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ଏହାପରେ ସେ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ସେ ଜିରୋ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଇଛନ୍ତି |

ଏହାପରେ ଗଳାରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ ହେବା ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ସେ ‘ବାଦଶାହ’ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ସେ ପାଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଗଳାରେ କଷ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ପାଟି କରିପାରୁନାହାନ୍ତି | ଏହାପରେ ହାତ ମିଳାଇବା ଉପରେ ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଫିଲ୍ମର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଇଛନ୍ତି |ସୋସିଆଲ ଡିଷ୍ଟାନସିଂ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡରେ ବୁଲୁଥିବାର କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଇଛନ୍ତି |

ଏହାପରେ ଶେଷକୁ ସେ କହିଛନ୍ତି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଏହିଭଳି କୌଣସି କାମ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ | ଏହାସବୁ ଫିଲ୍ମି | ସେ ନିଜ ଅଭିନୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରିଛନ୍ତି | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶାହରୁଖ ‘ୱାର ଅଫ ୱାର୍ଲଡ’ ୱେବ୍ସସିରିଜରେ ଆସିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ଜିରୋ | ରାଜକୁମାର ହିରନୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି | ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ମାସରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି |

କରୋନାକୁ ନେଇ ସିନେମା ଜଗତର ବିଭିନ୍ନ ସେଲିବ୍ରିଟି ଲୋକଙ୍କୁ ଅପିଲ କରୁଛନ୍ତି ନିଜ ନିଜ ଘରେ ରହିବାକୁ | ବାହାରକୁ ନ ବାହାରି ସଚେତନ ଓ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅଜୟ ଦେବଗନ, ସଲମାନ ଖାନ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ ରହିବା ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ଅପିଲ କରୁଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁ ଦିନ କରୋନା କମାଣ୍ଡୋଙ୍କ ପାଇଁ ତାଳି ବଜାଇବାକୁ ଶାହରୁଖ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଥିଲେ ଓ ଜନତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ | ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି |

   Related Posts