Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦେବଦୂତ ସାଜିଲେ ଗୁରୁମିତ ଚୌଧରୀ, ନାଗପୁରରେ ଖୋଲିଲେ କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ

11/05/2021 at 4:15 PM

ନାଗପୁର ୧୧/୦୫: କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟିଭି ଷ୍ଟାରମାନେ ଆଗକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । କେହି ସେମାନଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଉଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେହି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ସିଲିଣ୍ଡରର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରୁଛନ୍ତି  । ଏହି ସମୟରେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ଗୁରୁମିତ ଚୌଧରୀ କୋଭିଡ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ନାଗପୁରରେ ‘ଆସ୍ଥା’ ନାମକ ଏକ କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ଯାହାର ଝଲକ ଅଭିନେତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଫଟୋରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଗୁରୁମିତ ତାଙ୍କ ଟିମ୍ ସହିତ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ଅନ୍ୟ ଏକ ଫଟୋରେ ଅଭିନେତା କ୍ୟାବିନରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଗୁରୁମିତ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆଭେଞ୍ଜର୍ସ ପରି ଆମେ କରୋନାକୁ ଘଉଡାଇବା ପାଇଁ ଏକାଠି ହୋଇଛୁ ।ଥାନୋସ୍ ଏବଂ ତାର ସେନା ପରି ତାକୁ ମାଟିରେ ମିଶାଇ ଦେବୁ । ଡା. ସୈୟଦ ୱାଜାହତଲି ଏବଂ ଟିମର ସହଯୋଗରେ ନାଗପୁରରେ କୋଭିଡ ରୋଗୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲର ଆରମ୍ଭ  । ମୁଁ ସମସ୍ତ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ଫ୍ରଣ୍ଟଲାଇନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ କୃତଜ୍ଞ। ‘

PunjabKesari

ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି, ‘କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୋର ଜଣେ ମିଡିଆ ବନ୍ଧୁ କୋଭିଡ ସହ ଜଡିତ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ଦେଶରେ କରୋନାରେ  ଅବସ୍ଥା କେତେ ଖରାପ ହୋଇଛି। ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋ ମନରେ ଭାବିଲି ଯେ ମୁଁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ହିରୋ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିବା ଉଚିତ୍। ‘

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ଲୋକମାନଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା  ଯାହା ମୁଁ ଜଣେ କଳାକାର ଭାବରେ ସଫଳ ହୋଇଛି । ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦେଶ ଏବଂ ଏହି ଦେଶର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କରିବା ମୋର ପାଳି। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଡା. ସୈୟଦ ୱାଜାହତଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଟିମର ସହାୟତାରେ ନାଗପୁରରେ ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନା ଖୋଲିଛି । ଦେଶର ଅନ୍ୟ ସହରରେ ମଧ୍ୟ କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି । ଯଦି ଭଗବାନ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତି, ତାହା ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଖୋଲିଯିବ। ‘

   Related Posts