Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ ! ଥାନାଠୁ ୨୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ସକାଳୁଆ ସ୍କୁଲ, ଦିନ ୧ଟା ଯାଏଁ ପାଠ ପଢିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଜି ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ହାତ ଧରିବେ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ, ରାଜସ୍ଥାନର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲରେ ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି
  • ||
  • କରୋନା ଟିକା ନେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ
  • ||
  • କଟକ ବଦଳରେ ବାଲେଶ୍ୱର ପଳାଉଥିଲା ୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ଗାଡିରୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ରୋଗୀଙ୍କ ମାଆ
  • ||

ବିଚାରପତିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅକୁ ଗୁଳିମାଡ ଘଟଣା ; ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ବିଚାରପତିଙ୍କ ପୁଅ ଧ୍ରୁବଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

23/10/2018 at 5:02 PM

ଗୁରୁଗ୍ରାମ ୧୭।୧୦: ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ବିଚାରପତିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଗୁଳିମାଡରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ବିଚାରପତି କୃଷ୍ଣ କାନ୍ତଙ୍କ ପୁଅ ଧ୍ରୁବଙ୍କର ଆଜି ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଅକ୍ଟାେବର ୧୩ତାରିଖରେ ବିଚାରପତିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅକୁ ଗୁଳି କରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ । ତେବେ ବିଚାରପତିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିତୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିବାବେଳେ ପୁଅ ଧ୍ରୁବଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ବ୍ରେନ୍ ଡେଡ୍ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ସେକ୍ଟର ୪୯ ସ୍ଥିତ ଆର୍କଡିଆ ମାର୍କେଟର ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନରେ ଗତ ୧୩ତାରିଖ ଦିନ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଓ ଦୌରା ବିଚାରପତି କୃଷ୍ଣକାନ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଋତୁ (୪୫) ଏବଂ ପୁଅ ଧ୍ରୁବ (୧୬) ସପିଂ ପାଇଁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ମହିପାଲ ସେମାନଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ କରିଥିଲା । ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ମହିପାଲକୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିପାଲ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟାଇବା ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରହସ୍ୟମୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ପୂର୍ବ ଦିନ ରାତିରେ ମହିପାଲ କାଗଜରେ ବିନ୍ଦୁ କରି କିଛି ଲେଖିଥିଲା । ମାତ୍ର ତାଙ୍କୁ ପରେ ପେନ୍ ରେ କାଟିଦେଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଏହାକୁ ରେକର୍ଡ କରିନେଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଏହି ଲେଖାରୁ ପତ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ମହିପାଲ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନକାରୀଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଥିବା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଛି । ମହିପାଲ ଦେଢବର୍ଷ ହେବ ବିଚାରପତିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଭାବେ ରହିଥିଲା ।

   Related Posts