Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା : ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର, ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ହତ୍ୟା !

24/02/2020 at 8:01 AM

ରାୟଗଡା ୨୪।୦୨: ଗୁଣିଆ ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକଙ୍କ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ । ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ଶେଷଖାଲ ଥାନା ବାଲାପାଡୁ ଗାଁରେ ଏଭଳି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ମୃତକ ଘାସି ମିଣିଆକା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ତାଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ଲୁହା ଛଡରେ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି  । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କିଛି ଦିନ ତଲେ ବାଲାପାଡୁ ଗାଁରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଘାସି ଗୁଣି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପରିବାର ଲୋକ  ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଘାସିଙ୍କ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।ତେବେ ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ଘାସି ନିଜ କୁଡିଆରେ ଶାଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ମୃତ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ଘାସିଙ୍କ କୁଡିଆକୁ ଯାଇ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଲୁହା ଛଡରେ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଘାସିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଘାସିଙ୍କ ଶରୀରେ ବହୁ ଗଭୀର କ୍ଷତ ରହିଛି ।

ରବିବାର ଦିନ ସକାଳ ସମୟରେ ପୋଲିସ ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରିଥିଲେ । ଏବଂ ଶବକୁ ନିକଟସ୍ଥ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ପଠାଇଥିଲା । ମେଡିକାଲରେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ମୃତଦେହକୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଘାସିଙ୍କ ସାନଭାଇ ସତ୍ୟ ମିଣିଆକା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ଭାଇ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।   

   Related Posts