Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡ, ଦେହସାରା ବୋଳିଲେ ବିଷ୍ଠା

13/11/2021 at 9:06 AM

ଚନ୍ଦାହାଣ୍ଡି ୧୩/୧୧: ଗୁଣିଗାରେଡ଼ି ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟିଲେ । ବିଷ୍ଠା ଆଣି ଦେହସାରା ବୋଳିଦେଲେ । ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସକୁ ନେଇ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟକାଣ୍ଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଚନ୍ଦାହାଣ୍ଡି ଥାନା ବେହେରାମୁଣ୍ଡା ଗାଁରେ । ଜୀବନ ପ୍ରତି ଭୟ ଥିବାରୁ ମାଡ଼ ଖାଇଥିବା ଗାଁର ବ୍ରଜନାଥ ପାଣ୍ଡେ(୩୫)ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁପୁତ୍ରକୁ ଧରି ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଗାଁର ଲାବଣ୍ୟ ପାଣ୍ଡେ(୫୦), ଦାମୋଦର ପାଣ୍ଡେ, ସୁବାସ ପାଣ୍ଡେ, ହଳଧର ପାଣ୍ଡେ, ଯମୁନା ଦେଈ, ପିଏ ପାଣ୍ଡେ ଓ ବିଶ୍ୱନାଥ ପାଣ୍ଡେ ପ୍ରମୁଖ ସାମିଲ ଥିବା ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ପୁଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଲାବଣ୍ୟଙ୍କ ପରିବାର ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଜ୍ୱର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେଉଥିଲେ । ବ୍ରଜନାଥ ଗୁଣିକରି ସେମାନଙ୍କୁ ଏଭଳି ଅସୁବିଧାରେ ପକାଉଥିବ ଲାବଣ୍ୟ ଓ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ । ଶୁକ୍ରବାର ବ୍ରଜନାଥ ଦୋକାନକୁ କୌଣସି କାମରେ ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଲାବଣ୍ୟ, ଦାମୋଦର, ସୁବାସ, ହଳଧର, ଯମୁନା, ପିଏ ଓ ବିଶ୍ୱନାଥ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ପରେ ବିଷ୍ଠା ଆଣି ତାଙ୍କ ଦେହରେ ବୋଳି ଦେଇଥିଲେ । ବ୍ରଜନାଥ ଜୀବନ ବିକଳରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ସ୍ତ୍ରୀ ରୁକ୍ମିଣୀ ଓ ୪ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଧରି ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣ ସଂପର୍କରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ସୁନାନୀ କହିଛନ୍ତି । ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପର୍ଶକାତର ମାମଲା ହୋଇଥିବାରୁ ପୁଲିସ୍‌ ପ୍ରଶାସନ ଏହାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ବିଚାରକୁ ନେଇ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଲାଗି ଦାବି ହୋଇଛି ।

   Related Posts