Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ଗନ୍ ପଏଣ୍ଟରେ ଗୁଣ୍ଡାରାଜ୍, ଅପରାଧୀଙ୍କଠାରୁ ଜବତ ହେଉଛି ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି

12/09/2019 at 4:13 PM

କଟକ ୧୨|୯: ଗଲା ୨୦ ଦିନ ଭିତରେ କଟକରେ ୨ ଦୁଇଟି ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଛି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ । ଆଉ ଦୁଇଟିଯାକ ଘଟଣାରେ ଅପରାଧୀଙ୍କ ଠାରୁ ଜବତ ହୋଇଛି ବନ୍ଧୁକ । ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରାଯାଇଥିବା ଅପରାଧୀଙ୍କ ପାଖରୁ ବନ୍ଧୁକ ମିଳିଛି । ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଉଛି ଯେ, କଟକ ଓ ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଂଚଳରେ ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଆତଙ୍କରାଜ ଚଳାଇଛନ୍ତି ଅପରାଧୀ । ଗୋଟାକ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରୁଛି ସତ, ହେଲେ ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାର ଉପରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଗି ପାରିନି ଲଗାମ୍ ।

ଗନ୍ ପଏଣ୍ଟ୍‌ରେ ଗୁଣ୍ଡାରାଜ୍ । ମାଉଜର ମୁନରେ ଲୁଟ୍, ରାହାଜାନୀ, ବଟି ଆଦାୟ । ହାତରେ ଘୋଡ଼ା, ଆଉ ପକେଟ୍‌ରେ ଗୁଳି । ସାରା ସହରକୁ ନିଜ ଇଶାରାରେ ନଚାଇବାକୁ ବି ପଛାଉନାହାନ୍ତି ଅପରାଧୀ । ହେଲେ ପୂଜା ପୂର୍ବରୁ ଏଭଳି ଗୋଟାକ ପରେ ଗୋଟିଏ ହାର୍ଡ଼କୋର୍ କ୍ରିମନାଲଙ୍କୁ ସାବାଡ଼ କରିବାକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରୁଛି କଟକ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ । ଆଉ ଧରାପଡ଼ୁଥିବା ସବୁ ଅପରାଧୀଙ୍କ ପାଖରୁ ଜବତ ହେଉଛି ଏକାଧିକ ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅପରାଧୀ ସିନା ଧରାପଡ଼ୁଛନ୍ତି ହେଲେ ଧରାପଡ଼ୁନି ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାରର ଖିଅ । କିଭଳି ଏହି ଅପରାଧୀଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚୁଛି ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ ପୋଲିସ ତା’ର ମଧ୍ୟ ଖୋଳତାଡ଼ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି କଟକବାସିନ୍ଦା ।

ପୋଲିସ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ ବଦଳୁଛନ୍ତି । ତା’ ସହିତ ବଦଳୁଛି ଅପରାଧୀ ଓ ଅପରାଧ ଦମନ ରଣନୀତି । ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ନୂଆ ନୂଆ ଟ୍ରିକ୍ ଆପଣାଉଛି ପୋଲିସ । ଜଣକ ପରେ ଜଣଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରାଯାଉଛି । ଗଲା ୨ବର୍ଷ ଭିତରେ କଟକରେ ୨୫ଟି ଏନକାଉଣ୍ଟର କରାଗଲାଣି । ହେଲେ ଏହି ସମୟ ଭିତରେ ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାର ଉପରେ କିନ୍ତୁ ଲାଗିପାରିନି ଲଗାମ୍ ।

କେବଳ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ସାବାଡ଼ କଲେ ହେବ ନାହିଁ । ସେମାନଙ୍କ ପାଖକୁ କେଉଁ ସ୍ରୋତରୁ ଏତେ ପରିମାଣରେ ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ ଆସୁଛି ପୋଲିସକୁ ତା’ର ମୂଳ ଖୋଳି ବାହାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ସହରର ସୀମାକୁ ସିଲ୍ କରି ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାରର କିଙ୍ଗପିନଙ୍କୁ ବାହାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

   Related Posts