Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଗୁଜୁରାଟୀ ଗାୟିକା ଗୀତା ରାବରୀ ଘରେ ଲଗାଇଲେ କରୋନା ଟୀକା, ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲା ପ୍ରଶାସନ

14/06/2021 at 10:41 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୦୬: ଲୋକପ୍ରିୟ ଗୁଜୁରାଟୀ ଲୋକ ଗାୟିକା ଗୀତା ରାବରୀ ନିକଟରେ କରୋନା ଭ୍ୟାକ୍ସିନ୍ ନେଇଛନ୍ତି । ଏହା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା କିନ୍ତୁ ବିବାଦ ତ ସେତେବେଳେ ଉପୁଜିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହାର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ଗୀତା ସେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋରୋ ସେ ଘରେ ଭ୍ୟାକ୍ସିନ୍ ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ପ୍ରଶାସନ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ସେମାନେ ତୁରନ୍ତ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୀତା ସେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋରେ ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ସୋଫାରେ ବସି ଟିକା ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ଏହି ଫଟୋକୁ ଡିଲିଟ୍ କରି ଦେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଏହା ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇ ସାରିଥିଲା। ଏହି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ସାରିବା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସାଧାରଣତଃ କୋଭିଡ -୧୯ ଟୀକାକରଣରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ଏବଂ ସମୟ ବୁକିଂ କରିବା ପରେ ଟୀକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିଥାଏ ।

କୁଚ୍ଛ ଡିଡିଓ ଭବ୍ୟା ବର୍ମା କହିଛନ୍ତି, “ଗତକାଲି ମିଳିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଗୀତା ରାବରୀଙ୍କୁ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମାଧପୁର ଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଟୀକାକରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଟିକା ଦେବାକୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାକୁ ମୁଁ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି ଏବଂ ସେ କାହାର ଅନୁମୋଦନ ମଧ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଉତ୍ତରକୁ ଆଧାର କରି ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

   Related Posts