Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା: ନାବାଳିକାକୁ ଲଣ୍ଡା କରି ଗାଁ ବୁଲାଥିଲେ ବାପା ସହ ଗ୍ରାମବାସୀ, ୨୨ ଜଣଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ

14/11/2021 at 11:27 AM

ଗୁଜୁରାଟ ୧୪/୧୧: ଗୁଜୁରାଟର ପାଟନରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଏମିତି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୨୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସୂଚନା ଅନୁୟାୟୀ ୧୩ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଲଣ୍ଡା କରିବା ପରେ ବୁଲାଇଯାଇଥିଲା ।  କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ନାବାଳିକାକୁ ମୁହଁରେ କଳା ବୋଳି ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ କହିବା ମୁତାବକ ଘଟଣାଟି ହେଉଛି ୧୦ ନଭେମ୍ୱରର । ଗୋଟିଏ ନାବାଳିକାକୁ ତାରି ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ୩୫ ଜଣ ଲୋକେ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ନାବାଳିକାର ହାତ ବାନ୍ଧିବା ପରେ ତାକୁ ଲଣ୍ଡା କରିଦିଆଯାଇଛି । ଏହାସହ ମୁହଁରେ କଳା ବି ଲଗାଇ ଗାଁରେ ବୁଲାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଝିଅଟିର ମୁଣ୍ଡରେ ଗରମ ତାଓ୍ୱା ବି ରଖି ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହି କାମରେ ତାର ଜନ୍ମକଲା ବାପା ମଧ୍ୟ ଥିଲା । ବାପା ସହ ଆଉ କିଛି ଲୋକେ ମିଶି ଝିଅଟିକୁ ଏପରି ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ରବାର ,ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯ, ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସାହାଯ୍ୟ ଲାଗି ନିବେଦନ କରୁଛି । ହେଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଃଖ କେହି ଶୁଣିବା ବଦଳରେ ଲୋକେ ଥଟ୍ଟା ପରିହାସ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହାସହ ସେହିଦିନ ଝିଅଟିର ବାପା ଜଣେ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ସହ ବିବାହ ବି କରିଦେଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ କହିଛି ପାଟନ କଲେକ୍ଟର ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା ବାଲ୍ ସଂରକ୍ଷଣ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାରେ ତଦନ୍ତ କରିଛନ୍ତି ।  ଏହି ମାମଲାରେ ୨୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଆଗକୁ ବି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ଭିଡିଓ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ପୀଡିତା ନାବାଳିକାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିଛି । ଗୋଟିଏ ସଂଗଠନକୁ ନେଇ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମେଡିକାଲ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି । ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମହିଳା ଆୟୋଗଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି । ଏହା ପରେ ଉକ୍ତ ନାବାଳିକାକୁ ବାଳିକା ଗୃହକୁ ପଠାଯିବ ।

   Related Posts