Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘ଡୋମିନସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଉପରେ ସାଇବର୍ ଆଟାକ୍, ବିପଦରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଡାଟା
  • ||
  • ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ସାନି ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ମେ ୧୩ରେ ମତଦାନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ରକ୍ତ ମୁଖା ଲାଲ୍‌ବାହିନୀ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ୨ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • କରୋନା ଭୟରେ କଠୋର ହେଲା ହଂକଂ: ଭାରତକୁ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ, ୩ ମେ ଯାଏଁ ଲାଗିଲା କଟକଣା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ନଳକୂପ ଅଛି ହେଲେ ପାଣି ବାହାରୁନି, ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ସରପଞ୍ଚ, ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ବ୍ଲକ୍ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଲଡୁଗାଁରେ ବଢିଲା ସଟ୍ ଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଆଉ ୪ଦିନ ରହିବ ବଳବତ୍ତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୪ହଜାର ଟପିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୪୪୫ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କରୋନା ନେଲା ଜୀବନ: ପରଲୋକରେ ଜେଡିୟୁ ବିଧାୟକ ମେଓ୍ୱାଲାଲ ଚୌଧୁରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ନୂଆ SOP ଲାଗୁ, ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ଦର୍ଶନାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ନିକଟରେ ପଡିଛି ଏକ ସାଇକେଲ
  • ||

ଜଳେଶ୍ବରରେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଗେଷ୍ଟହାଉସ ଭିତରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ

10/07/2019 at 1:36 PM

ଜଳେଶ୍ବର ୧୦|୭:  ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଗେଷ୍ଟହାଉସ ଭିତରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିଛନ୍ତି ତିନି ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ର୍ନିବସ୍ତ୍ର କରି ଦୁଇ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଥିବା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଦିଘା ବୁଲିବାକୁ ଆସି ଦିଘା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ସଂଧ୍ୟାବେଳେ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ । ରାତିରେ ହୋଟେଲରେ ରହି ସକାଳୁ ଦିଘା ବୁଲି ଘରକୁ ଫେରିଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ । ସେହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ବାଲେଶ୍ବର ଭୋଗରାଇ ସୁଭଦ୍ରା ଗେଷ୍ଟ ହାଉସର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ପହଞ୍ଚି ଭଲ ହୋଟେଲରେ ସେମାନଙ୍କୁ ରଖିଦେବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇ ଦଲାଲଙ୍କ ଚକ୍ରାନ୍ତରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ । ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ କାର୍ ଯୋଗେ ନେଇଯିବା ବେଳେ ଦିଘା ବାହାରକୁ କାର୍ ଆସୁଥିବା ଦେଖି ଦୁଇ ଭଉଣୀ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବାଟରେ ପୋଲିସ ଥିବାରୁ ବିପଦ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଦୁଇ ଦଲାଲ ଦୁଇ ଉଭଣୀଙ୍କୁ ଭୟ ଦେଖାଇ ଦେଇଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ବାଲେଶ୍ବର ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକର ସାହାବାଜିପୁରରେ ଥିବା ସୁଭଦ୍ରା ଗେଷ୍ଟ ହାଉସକୁ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଦୁଇ ଦଲାଲ । ସେଠାରେ ଦୁଇଟି ରୁମ୍ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ । ଗୋଟିକରେ ଲଗେଜ୍ ରଖି ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଅନ୍ୟ ରୁମ୍ ରେ ରହିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସୁଭଦ୍ରା ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ ମ୍ୟାନେଜର ସହ ମିଶି ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ମାଡ ମାରିଥିଲେ, ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ସେହି ସମୟରେ ସାନ ଭଉଣୀ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରୁ କୌଶଳକ୍ରମେ ଦୌଡି ପଳାଇଥିଲେ । ବଡ ଭଉଣୀ ଅନ୍ୟ ରୁମ୍ ରେ ଲୁଚି ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ରାତିରେ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ ପାଚେରୀ ଡେଇଁ ପାଖରେ ଥିବା ଜଣଙ୍କ କଦଳୀ ବାଡିରେ ଲୁଚି ଯାଇଥିଲେ । ସକାଳୁ ତାଙ୍କୁ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ କଦଳୀବାଡି ମାଲିକ ଉଦ୍ଧାର କରି ନିଜ ଘରକୁ ନେଇଥିଲେ । ପରେ ସାନ ଭଉଣୀ ଫେରି ବଡ ଭଉଣୀର ଅବସ୍ଥା ଜାଣିଥିଲା । ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ତାଳସାରୀ ମେରାଇନ ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ କରିଛି । ଘଟଣା ପରେ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ ମାଲିକ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts