Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ମିର୍ଜାପୁରରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଦିଗ୍‌ବିଜୟ ସିଂହଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ, କହିଲେ- ପାକିସ୍ତାନ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛି
  • ||
  • ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରଜନୀକାନ୍ତ
  • ||
  • ବଢିଲା LPG ସିଲିଣ୍ଡର ଦର ଏବେ ବିନା ସବସିଡି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଅଧିକ ୫୦ଟଙ୍କା
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ପିଟିଲା କାର୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ସି-ସୋର ଘାଟରୁ ଅଜଣା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଭାସି ଆସିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ : ପଦ୍ମ ବିଭୂଷଣ ଫେରାଇଲେ ପଞ୍ଜାବର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ସିଂହ ବାଦଲ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ହେବନାହିଁ CBSE ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା, ପୂର୍ବଭଳି ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ବାପା ନା’ ରାକ୍ଷସ, ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ୧୧ ବର୍ଷର ଝିଅ ସହ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ !
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ହଜିଗଲା ମା’ର ମମତା, ୪ ବର୍ଷ ଝିଅର ଗାଲ କାଟିଦେଲା ସାବତ ମା’ !
  • ||

ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧକ୍କାରେ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ ଜୟପୁର ବାୟାଗୁଡାରେ ପୁଣି ଗୋଷ୍ଠୀ ବିବାଦ : ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖାରଜ କଲା ପୋଲିସ

3/01/2019 at 7:20 PM

ଜୟପୁର ୩|୧: ଜୟପୁର ଉପକଣ୍ଠ ବାୟାଗୁଡାରେ ପୁଣି ଗୋଷ୍ଠୀ ବିବାଦ । ଗତ କାଲି ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧକ୍କାରେ ଗୋଟିଏ ଗୋଷ୍ଠୀର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେଇଛି । ତେବେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧକ୍କାରେ ନୁହଁ ବରଂ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର ତଳେ ଚପାଇ ଅପର ଗୋଷ୍ଠୀର ଲୋକେ  ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ମୃତ ଦେହ ରଖି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ ଲୋକେ । ସେପଟେ ଏହା  ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ନୁହେଁ ବରଂ ଦୁର୍ଘଟଣା ବୋଲି କହିଛି ପୋଲିସ ।

କିଛି ଦିନର ନୀରବତା ପରେ ପୁଣି ଜୟପୁର ଉପକଣ୍ଠ ବାୟାଗୁଡାରେ ଦେଖା ଦେଇଛି ଗୋଷ୍ଠୀ ବିବାଦ । ଗତ କାଲି ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେଲା ।  ମୃତକ ହେଲେ ଲଛମନ କୁଲଦୀପ୍ ।ରାସ୍ତା କଡରେ ଶୋଇଥିବା ସମୟରେ ଲଛମନଙ୍କ ଉପରେ ମାଡି ଯାଇଥିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର।ଆଉ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ହିଁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଦୁର୍ଘଟଣା ବଶତଃ ଲଛମନଙ୍କ ଉପରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର  ମାଡିନି ବରଂ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଶୁଣି ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚପାଇ ହତ୍ୟା କରା ଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଓ ସଂପର୍କୀୟ । ଗତ  ୨୦୧୬ ମସିହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ବାୟାଗୁଡା ଗାଁରେ ଦୁଇ ସଂପ୍ରଦାୟ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା  ସଂଘର୍ଷ ।ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇଥିଲା ଯେ ଗୋଟିଏ ସଂପ୍ରଦାୟ ଭୟରେ ଗାଁ ଛାଡିଥିଲେ ।ବାୟାଗୁଡ଼ାରେ ବ୍ୟାପକ ପୋଲିସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରଶାସନ ଓ ପୋଲିସର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ଗାଁ ଛାଡ଼ିଥିବା ସଂପ୍ରଦାୟର ଫେରିଥିଲେ ।  ତଥାପି ମଝିରେ ମଝିରେ ତୁ ତୁ ମେଁ ମେଁ ଲାଗି ରହିଥିଲା ।ଗୋଟିଏ ସଂପ୍ରଦାୟ ଅନ୍ୟ ସଂପ୍ରଦାୟର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରି ଦେବାର ଧମକ ଦେଉଥିଲେ ।ତେଣୁ ଲଛମନଙ୍କୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚପାଇ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପରିବାରବର୍ଗ ଓ ସଂପର୍କୀୟମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ  ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହିଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା ଜୟପୁର ସଦର ପୋଲିସ । କ୍ଷତିପୂରଣ  ମିଳିବା ନେଇ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପରେ ରାସ୍ତାରୁ ମୃତ ଦେହ ଉଠିଥିଲା ।  ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଡ୍ରାଇଭର ଲୋକଙ୍କ ମାଡରେ ଆହତ ହୋଇ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ । ପୋଲିସ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ତେବେ ଲଛମନଙ୍କୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର ମଡାଇ ହତ୍ୟା କରା ଯାଇନି ବରଂ ଟ୍ରାକ୍ଟର ତା ଉପରେ ମାଡି ଯିବାରୁ  ତାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା କହିଛି ପୋଲିସ ।

ବିବାଦ ବଢ଼ିବା ଆଗରୁ ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ସମାଧାନ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛି ପୋଲିସ। ଆଗକୁ ଯେପରି ବିବାଦ ଉଗ୍ର ରୂପ ନନିଏ ସେନେଇ ଉଭୟ ସଂପ୍ରଦାୟ ଏବଂ ପୋଲିସ ସତର୍କ ହେବା ଜରୁରୀ।

   Related Posts