Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ବାକି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ : ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ହଣାମରା ଓ ମାରପିଟ୍, ୯ଆହତ

7/09/2020 at 1:44 PM

ବାଲିପାଟଣା ୦୭।୦୯:  ବାକି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ । ଟଙ୍କା ମାଗିବାରୁ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ହଣାକଟା । ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଜାହାଙ୍ଗିରପାଟଣାରେ ଘଟିଛି ଘଟଣା । ହଣାକଟାରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷର ୯ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଖବରନୁୟାୟୀ, ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଜାହାଙ୍ଗୀରପାଟଣା ଗାଁର ମଣ୍ଟୁ ବେହେରାକୁ ଠାରୁ ଗଡଚାରିପଡ଼ା ଗାଁ ଜୟୀ ପାତ୍ର ୧୫ଶହ ଟଙ୍କା ଧାର ନେଇଥିଲା । ଇତିମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ନେଣଦେଣକୁ ବର୍ଷେ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଜୟୀ ପାତ୍ର ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିନଥିଲେ । ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲେ । ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ମାରପିଟ୍‌ରେ ପରିଣତି ହୋଇଯାଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହା ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷର ରୂପ ନେଇଥିଲା ।

ତଡା , ଭୁଜାଲି , ଖଣ୍ଡା , କଟୁରୀରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମାର୍‌ପିଟ୍‌ ସହ ହଣାମରା ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷରେ ଜାହାଙ୍ଗୀରପାଟଣା ଗାଁର ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା, ପ୍ରକାଶ ବେହେରା , ମଣ୍ଟୁ ବେହେରା, ଲିଟୁ ବେହେରା ଏବଂ ଗଡ଼ଚାରିପଡ଼ା ଗାଁର ଜୟୀ ପାତ୍ର, ପ୍ରଶାନ୍ତ ପାତ୍ର , ମାନସ ପାତ୍ର , ସୁଶାନ୍ତ ପାତ୍ର , ମନୋଜ ପାତ୍ର ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ଆହତଙ୍କ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଥିଲା । ବାଲିପାଟଣା ଥାନାରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts