Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ମଦ ଭାଟିକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ : ମହିଳା ଓ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ

11/06/2019 at 6:59 PM

ମଦ ଭାଟିକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ । ଦେବଗଡ କୁଣ୍ଢେଇଗୋଳା ଥାନା ବାବାଜୀ ମଠ ନିକଟରେ ହୋଇଛି ଗଣ୍ଡଗୋଳ । ୧୦ ଟି ଗାଁର ମହିଳା ସଂଘ ମଦଭାଟିକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଲୋକେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି । ପଥର ମାଡରେ ଉଭୟ ଗୋଷ୍ଠୀର ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଆକ୍ରମଣରୁ ବର୍ତ୍ତିନାହାନ୍ତି ।

ମଦ ଭାଟିକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ । ମହିଳା ଓ ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ । ଦେଖନ୍ତୁ କିଭଳି ମଦ ମାଫିଆଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ତଳେ ଆହତ ହୋଇ ଲୋଟୁଛନ୍ତି ମହିଳା । କାହା ଦେହରେ ଆଘiତ ଲାଗିଛି ତ କାହାର ମୁଣ୍ଡରେ । ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଦେବଗଡ ଜିଲ୍ଲା କୁଣ୍ଢେଇଗୋଳ ବାବାଜୀମଠ ନିକଟରେ । ପଳସମା ଗାଁରେ ନିର୍ମାଣ ହେଉଥିବା ମଦ ଭାଟିକୁ ବିରୋଧକରି ଆଖପାଖ ୧୦ଟି ଗାଁର ମହିଳାମାନେ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ ।

ଠେଙ୍ଗାବାଡି ଧରି ମଦଭାଟି ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଭାଟିରେ ଥିବା ମାଫିଆ ମହିଳାଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ କୁକୁର ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ।  ଏପରିକି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଠେଙ୍ଗାରେ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ଟେକା ପଥର ମାଡ କରିଥିଲେ । ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଉଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ପିଟିଥିଲେ । ଏଥିରେ ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମହିଳା ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଏପିରିକି ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇଥିବା କିଛି ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଟେକା ପଥର ମାଡ କରିଥିଲେ ମଦ ଭାଟି ନିର୍ମାଣରେ ସାମିଲ ଥିବା ଲୋକେ ।ଏଥିରେ କିଛି ସାମ୍ବାଦିକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । କାଲିଠାରୁ ଏ ସଂପର୍କରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ । କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦାବି କରିଥିଲେ । ହେଲେ ପ୍ରଶାସନ ଏ ନେଇ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ନାହିଁ କି କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହିଁ ।

ସେଠାରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହେବା ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଥିଲେ ବି ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ପ୍ରଶାସନ ପୋଲିସ ପଠାଇନଥିଲା । ଏପରିକି ଗଣ୍ଡଗୋଳ ପରେ ସେଠାରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ନଥିବାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି

   Related Posts