Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ନାଲି ପାଣି କଲା ବାଇଆ : କନ୍ୟାକୁ ଛାଡି ଶାଶୁ ବେକରେ ବରଣମାଳା ପକାଇଲା ବର, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ…

6/06/2021 at 4:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/ ୦୬ : ବିବାହ ଏକ ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନ । ସାତ ଜନ୍ମକୁ ସାଖି ରଖି ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଉଭୟଙ୍କ ବେକରେ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାନ୍ତି । ଗୁରୁଜନମାନଙ୍କ ଆର୍ଶିବାଦ ନେଇ ନୂଆ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାଜୁବ ହୋଇଯିବେ ।
ବାଜା ଏବଂ ବାଣରେ ଦୁଲୁକୁଥିଲା ସାରା ଅଞ୍ଚଳ । ଘୋଡାରେ ବସି ଆସିଥିଲା ବର ଏବଂ ଆଗରେ ଚାଲିଥିଲା ବରଯାତ୍ରୀ । ଡିଜେର ତାଳେ ତାଳେକୁ ଜମିଥିଲା ନାଚ ଗୀତ । କିନ୍ତୁ ଝିଅ ଘର ନିକଟରେ ବର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହାକୁ ଦେଖିଲେ ସମେସ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । କାରଣ ଟାଙ୍କେ ମଦ ପିଇ ହୋସରେ ନଥିଲେ ବର । ବାହା ହେବା ଖୁସିରେ ବରଜଣକ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ନାଲିପାଣି ପ୍ରବଳ ମାତ୍ରାରେ ସେବନ କରିଥିଲେ ।


ତେବେ ବିବାହରେ କୌଣସି ବ୍ୟାଘାତ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଭାବି ଚୁପ ରହିଥିଲେ କନ୍ୟା ଘର ଲୋକେ । ପରମ୍ପରା ଅନୁଯାୟୀ ବେଦିରେ ବାହାଘର କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିଲା । ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କ ବେକରେ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇବା କଥା । କିନ୍ତୁ ନିଶାରେ ଟଳମଳ ହେଉଥିଲେ ବର । କନ୍ୟା ବେକରେ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇବେ କଣ ନିଶା ଏତେ ଯେ, କନ୍ୟାର ମା ଅର୍ଥାତ ଶାଶୁଙ୍କ ବେକରେ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇ ଦେଉଥିଲେ ରିକିଆ ବର । ଠିକ ସମୟରେ ଶାଶୂ ବରର ହାତକୁ ଠେଲିଦେଇଥିଲେ ।
ପୁନଶ୍ଚ କନ୍ୟା ବେକରେ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ନିଶା ମୁଣ୍ଡକୁ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ଚଢିଯାଇଥିଲା ବେଦି ଉପରେ ହିଁ ଟଳିପଡିଥିଲେ ବର । ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅତିଥିମାନେ ହସ ସହ୍ୟ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ । ଏହି ପୁରା ଘଟଣା କିନ୍ତୁ ମୋବାଇଲ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପରେ ଏହାକୁ କେହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ କରିଦେଇଥିଲା । ଏବେ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

   Related Posts