Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ବିଜେପି ଚିହ୍ନ ଦେବା ଏବଂ ମୋଦିଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ଅପିଲ କରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା: ବରପକ୍ଷଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ

17/03/2019 at 1:31 PM

ବାଗେଶ୍ଵର ୧୭/୩ : ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ବାଗେଶ୍ଵର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗରୁଡ ଅଂଚଳରେ ଏକ ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ବିଜେପି ଚିହ୍ନ ଏବଂ ମୋଦିଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ନିବେଦନ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା | ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଏହାକୁ ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲଂଘନ ଦର୍ଶାଇ ବରପକ୍ଷଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛନ୍ତି | ଏନେଇ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ୧୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ମାଗିଛନ୍ତି | ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଜବାବ ନମିଳିଲେ ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲଂଘନ ଏବଂ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ବ ଆକ୍ଟରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇପାରେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗରୁଡ଼ ସ୍ଥିତ ଯୋଶୀଖୋଲା ଗାଁର ଜଗଦୀଶ ଯୋଶୀ ଏବଂ ବେଡ଼କି ଯୋଶୀଙ୍କ ପୁଅ ଜୀବନଙ୍କ ବିବାହ ଏପ୍ରିଲ ୨୨ ତାରିଖରେ ଅଛି | ପୁଅ ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ବିଜେପିର ଚିହ୍ନ ଏବଂ ବିଜେପିକୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ଅପିଲ କରାଯାଇଥିଲା | ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ଲେଖାଯାଇଛି, ଉପହାର ନେଇ ଆସିବେନାହିଁ, ବରବଧୂଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେବା ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ୧୧ ତାରିଖରେ ଦେଶ ହିତ ପାଇଁ ମୋଦିଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଭୋଟ ଦେଇ ଆସିବେ | ଏହାକୁ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲଂଘନ କରାଯାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି | ସହକାରୀ ରିଟର୍ଣ୍ଣିଙ୍ଗ ଅଫିସର ରାକେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ତିୱାରୀ ଜୀବନଙ୍କ ବାପା ମା’ଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରି ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଦିଆଯାଇଥିବା ସମୟ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ଜବାବ ନଦେଲେ ଲୋକ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ବ ଅଧିନିୟମ ଏବଂ ଆଇପିସି ଆକ୍ଟ ଧାରାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

   Related Posts