Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ବିବାହ ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଧରି ଫେରୁଥିଲେ ଘରକୁ, ଅଧାବାଟରେ ବର କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

12/02/2020 at 9:57 AM

ମୁରାଦାବାଦ ୧୨।୨: ବିବାହ ପରେ କନ୍ୟାକୁ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବର ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି । ମୁରାଦାବାଦରେ ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ନିଜ ଟାଇରେ ବେକରେ ବାନ୍ଧି ଗଛରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଜଣାପଡିନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ବିବାହ ପରେ ବର କନ୍ୟା ଘରକୁ ଫେରିବା ସମୟରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଘରକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ଏକ ଢାବାରେ କାର୍ ଅଟକାଇ ଚା ପିଇଥିଲେ ସମସ୍ତେ । ଢାବାରେ ଖାଇବା ଅର୍ଡର ଦେଇ ଶୌଚ ହେବା ବାହାନାରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପଳାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଆଉ ସେ ଫେରିନଥିଲେ । ଘର ଲୋକ ବହୁ ଖୋଜା ଖୋଜି କରିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ । ମାତ୍ର ତାଙ୍କୁ ପାଇନଥିଲେ । ତାପର ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ଢାବାଠାରୁ ଦୁଇ କିଲୋମିଟର ଦୂରରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗଛରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା । ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଝୁଲିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା ।

ମୃତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ସୌଦନଗଲି ସ୍ଥିତ କୁଆଣ୍ଡାଲି ଗାଁର ଦୁଶ୍ୟନ୍ତ ଗିରି । ତାଙ୍କ ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେ ମେରଠ ଫଫୁଡା ସ୍ଥିତ ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ସେଲ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ଦୁଇ ଭାଇ ଏବଂ ୩ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଦୁଶ୍ୟନ୍ତ ବରେଲି ନଓ୍ବାବଗଞ୍ଜ ସ୍ଥିତ କୁତକାପୁର ଗାଁର ଓମପ୍ରକାଶ ଗୋସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସୋମବାର ସକାଳେ ଦୁଶ୍ୟନ୍ତ କୁତକାପୁର ବର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା । ସଂଧ୍ୟା ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ନବବିବାହିତା ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କାର୍ ରେ ଦୁଶ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇ ଭାଇ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଏବଂ ଗାଡି ଚାଳକ ଥିଲେ ।

   Related Posts