Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ବାହାନାରେ ବୋହୂ ଓ ନାତୁଣୀକୁ ଘରେ ତାଲା ପକାଇଦେଲା ଶାଶୁ: ଶୁଣିଲାନି କୁନି ଝିଅର କାନ୍ଦ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ ଖୋଲିଲା ମୁଖା

9/06/2020 at 9:02 PM

ଭୋପାଳ, ୦୯|୦୬:   ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଜବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏଖ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।ଏଟାରେ ହୋମ୍ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ନାମରେ ଜଣ ମହିଳା ନିଜ ବୋହୂ ଓ 8 ବର୍ଷର ନାତୁଣୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତି ଅମାନବୀୟ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ମହିଳାଜଣଙ୍କ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକ କୋଠରୀରେ ବନ୍ଦ କରି ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ପଞ୍ଜାବ କେଶରୀ ପୋର୍ଟାଲର ଏହି ଖବର ଏବଂ ଭିଡିଓ ବେସ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ପଞ୍ଜାବ କେଶରୀ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଜବଲପୁର ଆଦର୍ଶ ନଗରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କର 8 ବର୍ଷ ଝିଅଙ୍କୁ ହୋମ୍ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ପତି ସହର ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି ।  କିନ୍ତୁ ମହିଳାଙ୍କ ଶାଶୁ କରୋନା ଭୟରେ ମହିଳା ଓ ନାତୁଣୀଙ୍କୁ ଏକ କୋଠରୀରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇତିଲେ । ଏହାପର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ନାତୁଣୀ କୋଠରୀରୁ ବାହାରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଜେଜେମାଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ ସେ କିଛି ଶୁଣି ନଥିଲେ ।ଏପରିକି ନାଡୁଣୀ ଶୌଚ ଯିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଜଣଙ୍କ କବାଟ ଖୋଲିନଥିଲେ । ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ନାତୁଣୀ କୋଠରୀରେ ହିଁ ଶୌଚ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁ କୋଠରୀର କବାଟ ଖୋଲିନଥିଲେ ।

ଶାଶୁଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାରର ଶିକାର ହୋଇ ବୋହୂଜଣଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ପଟାଇ ସେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ । ଏପରିକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

   Related Posts