Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୀଷଣ ଅବପାତର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଆଜି ଓ ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଟ୍ରେଲର ପଛରେ ପିଟିହେଲା ସିମେଣ୍ଟ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ
  • ||

ସରକାର ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେ ବାତ୍ୟା ଭୟ ନାହିଁ , ୮ ଓ ୯ ତାରିଖରେ ଅଳ୍ପ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା-ଆସନ୍ତା ୪ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଗ ଶୁଖିଲା ରହିବ

4/11/2019 at 6:58 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୪।୧୧- ସରକାର ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେ ବାତ୍ୟା ଭୟ ନାହିଁ । ବତ୍ୟା ନେଇ ଯେଉଁ ଖବର ସୋସିଆଲ ମେଡିଆ ଏବଂ ଗଣ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି ଏହା ଗୁଜବ ।  ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ କିଛି ହେବାର ନାହିଁ । ୮ ଓ ୯ ତାରିଖ ଅଳ୍ପ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସଠିକ ରୂପେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇନାହିଁ।  

ବ୍ୟାତ୍ୟା ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ।  ଆଉ ଏକ ବାତ୍ୟାକୁ ଆସିବା ନେଇ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଉଛି। ଏ ନେଇ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଓ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ  ଖବର ପ୍ରସାରଣ ​‌ହେବା ପରେ ସାଧରଣରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏସବକୁ ନଶୁଣିବାକୁ ସରକାର ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।  ୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ହେବାର ନାହିଁ । ପାଗ ଶୁଖିଲା ରହିବ।  ୮ ଓ ୯ ତାରିଖରେ ଅଳ୍ପ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏନେଇ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସଠିକ ସୂଚନା ଆସିନାହିଁ ।  କିନ୍ତୁ ସରକାର ପୂରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି।

ଏପଟେ ପାଣିପାଗ ମଧ୍ୟ ବାତ୍ୟା ଆଶାଙ୍କାକୁ ଏଡେଇ ଦେଇଛି । ଆଣ୍ତାମାନ ନିକଟରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ପୁଣ୍ଣିବଳୟ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି । ଏହା ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ କି ନାହିଁ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।  ୮ ତାରିଖ ପରେ ଉପକୂଳ  ଓ ଦକ୍ଷଣ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବାନା  ରହିଛି ବୋଲି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି। ଓଡିଶାରେ ଆସନ୍ତା ୪ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଗ ଶୁଖିଲା ରହିବ। ଏହା ସତ୍ବେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ମାନଙ୍କୁ ସମୁଦ୍ର ଭିତରକୁ ନଯିବା ଲାଗି ସତର୍କ କରାଯାଇଛି।

ଫୋନି ମାଡ ହେବାର ୬ ମାସ ହୋଇଛି। ଲୋକଙ୍କ ମନରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୟ ଯାଇନି କି ଆଣ୍ଟା ସଳଖି ଠିଆ ହୋଇନାହାନ୍ତି । ଏବେ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ବାତ୍ୟା  ଖବର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

   Related Posts