Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ମାତ୍ର ୧୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଭାଣିଜୀଙ୍କୁ କରାଯାଇଥିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ…

11/01/2020 at 5:57 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୧/୧: ମାତ୍ର ୧୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଭାଣିଜୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇଥିଲା। ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ସୋ ରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଭାଣିଜୀଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ଆରତୀ ସିଂହ। ମାତ୍ର ୧୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କ ସହ ଯାହା ଘଟିଥିଲା ତାହା ଅନ୍ୟ କାହା ସହ ନ ଘଟୁ ବୋଲି ଆରତୀ କହିଥିଲେ।।

ଏହି କଥା କହିବା ବେଳେ ସେ ବହୁତ ଭାବବିହ୍ବଳ ହୋଇ ପଡ଼ିବା ସହ ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ମଧ୍ୟ ଚାଲି ଆସିଥିଲା। ଗୋଟିଏ ବନ୍ଦ ରୁମ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ହେବା ପରେ ଆରତୀ ସବୁବେଳେ ଗୁମସୁମ ଭାବେ ରହୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଭାଇ କୃଷ୍ଣ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇସୁଝାଇ ଆରତୀଙ୍କ ମନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ।

ଶନିବାର ଅର୍ଥାତ ଆଜି ରାତିରେ ବିଗ୍ ବସ୍‌ ସୋ ରେ ଆରତୀଙ୍କ ଦୁଃଖ କାହଣୀ ସହ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ। ଏସିଡ୍‌ ଆକ୍ରମଣରେ ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନିଜ ସଂପର୍କରେ କହିବେ। ଏଥିସହ ଦୀପିକା ନିଜ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏହା ବିଗ୍ ବସ୍‌ ସୋ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନୂଆ ଘଟଣା ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ବିଗ୍ ବସ୍‌ ସୋ ର ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ଡ୍ରାଇଭିଂରେ ଦୀପିକା ନେଇଛନ୍ତି।  ଏସିଡ୍ ପୀଡ଼ିତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଓ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଭାଣିଜୀ ଆରତୀଙ୍କ କାହାଣୀ ଶୁଣିବା ପରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ସୋ ର ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବ ବିହ୍ବଳ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ।

   Related Posts