Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

୧୫୧ କୋଟି ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ଗୋବିନ୍ଦା, ବିନା ଫିଲ୍ମରେ ବି ବର୍ଷକୁ କମାଇଥାନ୍ତି ଏତିକି ଟଙ୍କା

9/07/2021 at 11:17 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୭: ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଭିନୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିବା ବଲିଉଡର ହିରୋ ନମ୍ବର ୱାନ୍ ଗୋବିନ୍ଦା ପ୍ରାୟତଃ ଟିଭି ରିଆଲିଟି ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସନ୍ତି । ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ ଫ୍ୟାନମାନେ ଆଜି ବି ପାଗଳ । ଗୋବିନ୍ଦା ୧୯୮୬ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଇଲଜାମ’ରୁ ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଗୋବିନ୍ଦା ‘ଆଣ୍ଟି ନମ୍ବର ୱାନ୍’, ‘କୁଲି ନମ୍ବର ୱାନ୍’, ‘ହିରୋ ନମ୍ବର ୱାନ୍’, ‘ରାଜା ବାବୁ’, ‘ହସିନା ମାନ୍ ଜାୟେଗି’, ‘ସାଜନ ଚଲେ ସସୁରାଲ୍’ ଭଳି ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରିଥିଲେ । ଆକ୍ସନ୍ ଠାରୁ କମେଡି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

PunjabKesari

ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ହେତୁ ଗୋବିନ୍ଦା ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ବିତାଇଥାନ୍ତି । ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କର ବହୁ ମୂଲ୍ୟର ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ବାର୍ଷିକ ନେଟ୍ ୱର୍ଥ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ । ଗୋବିନ୍ଦା ଆଜିକାଲି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁନଥିଲେ ବି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କାର କୌଣସି ଅଭାବ ନାହିଁ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖରେ ୩ ଟି ବଙ୍ଗଳା ଅଛି। ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଗୋଟିଏ ବଙ୍ଗଳା ମଡ୍ ଆଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଏବଂ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଜୁହୁରେ ଅଛି । ଗୋବିନ୍ଦା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଜୁହୁ ବଙ୍ଗଳାରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

୯୦ ଦଶକର ସବୁଠାରୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଏବଂ କମେଡି ହିରୋ ଗୋବିନ୍ଦା ଆଜିକାଲି ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ବିଜ୍ଞାପନଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ସେ ରିଅଲ ଇଷ୍ଟେଟ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ, ତାଙ୍କର ରୋଜଗାର ଭଲ । ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୧୫୧.୨୮ କୋଟି ଅର୍ଥାତ୍ ୨୦ ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର ।

PunjabKesari

ଗୋବିନ୍ଦା ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଡୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଏଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସମ୍ପତ୍ତି ବିନିଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ପ୍ରାୟ ୧୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି । ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ‘ରଙ୍ଗିଲା ରାଜା’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ବଡ ପରଦାରେ ଚାଲିପାରିଲା ନାହିଁ ।

   Related Posts