Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ରାସ୍ତା ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ଭିଆଇପି ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ୨ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ: ଏସଆଇ ସମେତ ଅନ୍ୟ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଗୁରୁତର ଆହତ

26/10/2019 at 4:47 PM

ନୈନୀତାଲ୨୬|୧୦: ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ଭିଆଇପି ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ନୈନୀତାଲର ଦୁର୍ଗାପୁରରେ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ଭିଆଇପି ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ସମୟରେ କାଠଗୋଦାମ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ହମରାହ ଲଲିତ ଓ ଗାଡ଼ି ଚାଳକ ନନ୍ଦନ ସିଂହଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଏସଆଇ ମମତାଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏସଆଇ ମମତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଧୀରେ ଧୀରେ ଗୁରୁତର ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ନୈନୀତାଲର ଦୁର୍ଗାପୁର​‌ର ପାର୍ବତୀ ପ୍ରେମ ଜଗାତି ସ୍ବରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ମନ୍ଦିରରେ ଆୟୋଜିତ ଖେଳ ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସାରି ରାଜ୍ୟପାଳ ବେବି ରାନୀ ମୋର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଫେରିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘାଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସ୍କୁଲରୁ ମାତ୍ର ଏକ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଏକ ମୋଡରେ ପୁଲିସ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା।  ଯାହାଫଳରେ ଗାଡ଼ି ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲା। ଗାଡ଼ିରେ ଥିବା ପୋଲିସ ଗୁରୁତର ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts