Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆଜି ୭୩ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, କୋଭିଡ କଟକଣାରେ ହେବ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ
  • ||
  • ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୩ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, ରାଜପଥରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୨୧ ପ୍ରଜ୍ଞାପନ ମେଢ
  • ||

ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ଜବାବ, ନିଜ ବୟସ ମନେ ରଖୁନଥିବା ଖେଳାଳି ରେକର୍ଡ କେମିତି ମନେ ରଖିବ?

18/04/2020 at 5:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୮|୦୪:  ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତଥା ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ  ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର । ନିକଟରେ ଆଫ୍ରିଦି ଗମ୍ଭୀରଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରିଥିଲେ । ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ନାମରେ କିଛି ରେକର୍ଡ ନାହିଁ । ସେ ଖେଳି ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି, କେବଳ କଥା କୁହନ୍ତି ବୋଲି ଆଫ୍ରିଦି କହିଥିଲେ । ଏହାର ଜବାବ ଆଜି ଗମ୍ଭୀର ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏହାର ଜବାବ ଦେଇ ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆଫ୍ରିଦି ନିଜର ବୟସ ମନେ ରଖି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହା ବଡ କଥା ନୁହେଁ । ୨୦୦୭ ଟି୨୦ ଭାରତ-ପାକ୍ ମ୍ୟାଚରେ ସେ ୫୪ ବଲରୁ ୭୫ ରନ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଆଫ୍ରିଦି ମାତ୍ର ୦ରେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲ । ଖାତା ମଧ୍ୟ ଖୋଲିପାରି ନଥିଲେ । ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ଭାରତ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିଥିଲା । ଏହାସହ ସେ ମିଛୁଆ, ଠକ ଓ ଦେଶଦ୍ରୋହୀଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ଅନେକ ଥର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଫ୍ରିଦି ଓ ଗମ୍ଭୀର ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରସ୍ପରକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥାନ୍ତି ।

କଣ କହିଥିଲେ ଆଫ୍ରିଦି

ଆଫ୍ରିଦି ନିଜ ଅଟୋବାୟୋଗ୍ରାଫୀ ‘ଗେମ୍ ଚେଞ୍ଜର’ରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ନାମରେ କୌଣସି ବଡ ରେକର୍ଡ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜକୁ ବ୍ରାଡମ୍ୟାନ୍ ଓ ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡ ବାବିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ରହିଛି । ତାଙ୍କର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ନାହିଁ । ସେ କିଛି ରେକର୍ଡ କରିନାହାଁନ୍ତି । କେବଳ ଡ୍ରାମା କରିଥାନ୍ତି ।ସେ ନିଜ ବହିରେ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ସହ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ହୋଇଥିବା ବିତର୍କକୁ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ୨୦୦୭ରେ ଭାରତରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦିନିକିଆରେ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । 

   Related Posts