Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଟଳିଲା କୁଖ୍ୟାତ ଡ଼କାୟତ ଗୌରୀ, ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଥିଲା ପୁରସ୍କାର ରାଶି

30/10/2021 at 8:29 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୩୦।୧୦: ୟୁପି ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା । ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ଡକାୟତ ଗୌରି ଯାଦବ ନିହତ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଓ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସର ମିଳିତ ଅପରେସନରେ ଗୌରି ଯାଦବକୁ ନିହତ କରାଯାଇଛି । ନିହତ ଡ଼କାୟତ ମୁଣ୍ଡରେ ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରହିଥିଲା । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଚିତ୍ରକୁଟ ବାହିଲପୁରଓ୍ୱା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଜଙ୍ଗଲରେ ଏହି ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ,  ବାହିଲପୁରଓ୍ୱା ଥାନା ମାଡ଼ବ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଗୌରି ଯାଦବ କୁଖ୍ୟାତ ଡକାୟତ ଦଦୁଆର ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲା । ଦଦୁଆର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ଡକାୟତ ବବୁଲି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ସହିତ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲା । କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ବବୁଲିକୁ ମାରିଥିଲା ।  ଏହାପରେ ସେହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ନିଜର ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ସେହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ନିଜ ସର୍ଦ୍ଦାର ଥିଲା । ସମୟ ଗଡିବା ସହ ଗୌରି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଓ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ।୨ ରାଜ୍ୟର ପୋଲିସ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା ଗୌରି। ଉଭୟ ରାଜ୍ୟର ପୋଲିସ ଗୌରିକୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଏପିରିକି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ଗୌରି ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା କରିଥିବା ବେଳେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରାତିରେ ଚିତ୍ରକୁଟ ବାହିଲପୁରଓ୍ୱା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଜଙ୍ଗଲରେ ଗୌରି ରହିଥିବାର ପୋଲିସକୁ ଗୁଇନ୍ଦା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ।ଏହାପରେ ଉଭୟ ରାଜ୍ୟର ପୋଲିସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଅପରେସନ । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଜଙ୍ଗଲରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ଜାରି ରହିଥିଲା । ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଗୌରି ଯାଦବ ନିହତ ହୋଇଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଗୋଟିଏ ଏକେ-୪୭ ବନ୍ଧୁକ, ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି, ଏକ ସେମି ଅଟୋମେନିଟ ରାଇଫଲ ସମେତ ଅନେକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ ହୋଇଛି ।

   Related Posts