Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଝିଆରୀ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହରେ ଏମିତି ଆସିଥିଲେ ଟିନା; ୬୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଚମକୁଛନ୍ତି

14/12/2018 at 1:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୧୨ : ନିକଟରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସୁପୁତ୍ରୀ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ | ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ଝିଅ ବାହାଘରରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ବଲିଉଡର ନାମିଦାମୀ କଳାକାର | ବଚ୍ଚନ ପରିବାରଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସଲମାନ ଖାନ, ଶାହରୁଖ ଖାନ, ରେଖା, ରଣବୀର କପୁର, ଦୀପବୀର, ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଆଲିଆ ସମସ୍ତେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ | ଆଜି ଆମେ କଥା ହେବା ୮୦ ଦଶକର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟିନା ମୁନୀମଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଯିଏ ବିବାହ ପରେ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଟିନା ଅମ୍ବାନୀ | 

ସମ୍ପର୍କରେ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଟିନା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଆରୀ | ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ଟିନାଙ୍କ ବିବାହ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଭାଇ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା | ୧୯୭୫ ମସିହାରେ ଏକ ବିଶ୍ବ ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲେ ଟିନା ମୁନୀମ | ଏହା ପରେ ୧୯୭୮ ମସିହାରେ ଟିନା ପ୍ରଥମେ ବଡ ପରଦାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ହେଲା ‘ଦେଶ ପରଦେଶ’ | ୧୨ ତାରିଖରେ ଇଶାଙ୍କ ବାହାଘର ପରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଇଶାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲଙ୍କ ଘରେ ପାର୍ଟି ଥିଲେ | ଏହି ପାର୍ଟିରେ ଟିନା ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ | 

ଟିନାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାର ଯାଦୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେହିଭଳି ରହିଛି | ୬୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଟିନା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଟିନା ଏକ ଗୁଜୁରାତି ପରିବାରରୁ ଆସିଥିଲେ | ତେବେ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଇଛା ନଥିବା ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଦେବ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଅଫରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କରିପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ସେ ୩୦ ରୁ ୩୫ଟି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ସେ ୧୯୮୭ ମସିହା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେ ପଢିବା ପାଇଁ କାଲିଫର୍ନିଆ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | 

୧୯୯୧ ମସିହାରେ ୩୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଟିନା ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ବିବାହ ପରେ ସେ ଏକ ଭଲ ବୋହୁ, ଭଲ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଭଲ ମା ଭାବେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିଥିଲେ | 

   Related Posts