Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ଟିକ୍‌ଟକ୍ ନିଶା : ୟୁନିଫର୍ମରେ ‘ଚୁଲ୍‌ବୁଲ୍ ପାଣ୍ଡେ’ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଫସିଗଲେ ଦୁଇ ପୋଲିସକର୍ମୀ

7/06/2020 at 11:43 AM

ଗୋରଖପୁର ୦୭/୦୬ : ଗୋରଖପୁରରେ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କୁଙ୍କ ଚୁଲବୁଲ ପାଣ୍ଡେ ନିଶା ଘାରିଛି | ଲକ ଡାଉନ ଲୋକେ ଘରେ ବନ୍ଦ ଥିବାବେଳେ ଟିକ୍‌ଟକ୍ର ଚାହିଦା ବଢିଯାଇଛି | ଲୋକେ ଘରେ ବସି ଅଧିକ ଟିକ୍‌ଟକ୍ ଭିଡିଓ କରୁଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ବାବୁ ଏଥିରୁ ବାଦ ପଡ଼ିନାହାନ୍ତି | ଗୋରଖପୁର ଗୋଲା ଥାନାରେ ନିୟୋଜିତ ୨ ପୋଲିସକର୍ମୀ ୟୁନିଫର୍ମରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଟିକଟକ ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଡ.ସୁନୀଲ ଗୁପ୍ତା ଯାଞ୍ଚ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଉଭୟ ପୋଲିସକର୍ମୀ କୌଣସି ଏକ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଭିଡିଓ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି |

ଟିକଟକରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିବା ଦୁଇ ପୋଲିସ ସିପାହୀଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି | ପୋଲିସକର୍ମୀ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଓ ଆରକ୍ଷୀ ବିବେକ କୁମାରଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଇନ ହାଜିରା କରାଯାଇଛି | ଏହାସହ ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି |

blob:https://www.facebook.com/4ee5b6f5-ff7d-4b4b-82c4-bba0cb6f3046

ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧି ଡ୍ୟାନ୍ସ କିମ୍ବା କୌଣସି ଭିଡିଓ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଏସପି ଵିପୁଲ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ସେମାନେ ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧି ଭିଡିଓ କରିଛନ୍ତି ତାହା ନିୟମ ବିରୁଦ୍ଧ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | କିଛି ଲୋକ ଏସପିଙ୍କୁ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ପଠାଇଥିଲେ | ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଏସପି ଵିପୁଲ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଏସଏସପି ଡ.ସୁନୀଲ ଗୁପ୍ତାଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ସୂଚନା ପାଇବାପରେ ଏସଏସପି ଉଭୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଭିଡିଓର ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts