Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||

ଅଲଗା ଅଲଗା ତାଲିମ୍ ନେଉଛନ୍ତି ଦୁଇ ସେଲିବ୍ରିଟି ସଟଲର

5/06/2018 at 7:27 AM

ଗୋଟିଏ ଟ୍ରେନିଂ ଏକାଡେମୀ, ଜଣେ କୋଚ୍ ,କିନ୍ତୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ତାଲିମ୍ ନେଉଛନ୍ତି ଦୁଇ ସେଲିବ୍ରିଟି ସଟଲର । ଜାତୀୟ ବ୍ୟାଡ ମିଣ୍ଟନ କୋଚ୍ ପୁଲେଲା ଗୋପୀଚାନ୍ଦଙ୍କ ଠାରୁ ତାଲିମ ନେଉଥିବା ଦୁଇ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ତାରକା ପି.ଭି. ସିନ୍ଧୁ ଏବଂ ସାଇନା ନେହେୱାଲଙ୍କ ତାଲିମକୁ ନେଇ ଏହି କଥା ଉଠିଛି । ଦୁଇ ବ୍ୟାଡ୍ମିଣ୍ଟନ ତାରକା ଏକ କାଳୀନ ବା ଏକସମୟରେ ଗୋପୀଙ୍କ ଠାରୁ ତାଲିମ ନେବାରେ ସହଜ ହେଉନଥିବାରୁ ଗୋପୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ତାଲିମ ନେଉଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟଗୋଷ୍ଠୀ କ୍ରୀଡ଼ାରୁ ଫେରିବା ପରେ ସାଇନା ଏବଂ ସିନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ତାଲିମ ଦେଉଛନ୍ତି ଗୋପୀଚାନ୍ଦ । ତେବେ କୋଚିଂ ଟିମ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅନୁସାରେ ଏପରି ତାଲିମ ଦିଆଯାଉଥିବା କହିଛନ୍ତି କୋଟ୍ ଗୋପୀଚନ୍ଦ ।ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା କରାଯାଉଥିବା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ସାଇନା ଏବଂ ସିନ୍ଧୁ ଗୋପୀଚାନ୍ଦ ଏକାଡେମୀକେ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ନେଉଥିଲେ । ତେବେ ସିନ୍ଧୁଙ୍କ ଉତ୍ଥାନ କାରଣରୁ ୨୦୧ରେ ଗୋପୀଙ୍କ ତାଲିମକେନ୍ଦ୍ରରୁ ଓହରି ଥିଲେ ସାଇନା । ସେ ବିମଲ କୁମାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଅଧିନରେ ତାଲିମ ବେଳେ ସେ ବିଶ୍ବର ୧ ନମ୍ବର ରାଙ୍କ ହାସଲ କରିଥିଲେ ।କିନ୍ତୁ ୩ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ସେ ଗୋପୀଙ୍କ ଏକାଡେମୀକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଏପରିକି ଏଠାରେ ତାଲିମ ବେଳେ ନିଜ ଷ୍ଟେପ୍ ରେ ସେ ସଂଶେଧନ ଆଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ସିନ୍ଧୁଙ୍କୁ ବି ହାରାଇବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ ସିନ୍ଧୁଙ୍କ ତାଲିମ ନେଇ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବାପା ଆଶ୍ୱସ୍ତ ରହିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

   Related Posts