Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଲୁଟ : ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅସ୍ଥି କଳସ ମଧ୍ୟ ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ

17/03/2019 at 5:54 PM

ସାହାରନପୁର ୧୭/୩ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ସାହାରନପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଟ୍ରେନରେ ଏକ ଡକାୟତି ହୋଇଛି | ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ମାନେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅସ୍ଥି କଳସ ମଧ୍ୟ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି | ଶନିବାର ରାତିରେ ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ କିଛି ଦୁର୍ବୁର୍ତ୍ତ ଡକାୟତି କରିଥିଲେ | ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗହଣା ଏବଂ ଟଙ୍କା ପଇସା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ | ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅସ୍ଥି କଳସ ମଧ୍ୟ ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ଦୁର୍ବୁର୍ତ୍ତ |


ପୋଲିସ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଚେନ୍ନାଇର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ମା’ଙ୍କ ଅସ୍ଥି ନେଇଯାଉଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ଟ୍ରେନ ଲୁଟାଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ, କଳସରେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅସ୍ଥି ଅଛି | ତଥାପି ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥା ନଶୁଣି ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗହଣାଗାଣ୍ଠି ଶହ ଅସ୍ଥି କଳସ ମଧ୍ୟ ନେଇଯାଇଥିଲେ |


ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଅସ୍ଥିରେ ଗଙ୍ଗାରେ ବିସର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ଯାଉଥିଲେ | ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ଭାବିଥିଲେ କଳସ କିଛି ଦାମୀ ଜିନିଷ ଅଛି | ଟ୍ରେନରେ ଆଇଆଇଟି ରୁରକୀର ପ୍ରଫେସର କୁମାର ପି.ଙ୍କ ପରିବାରର ମହିଳା ସଦସ୍ୟ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ | ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ସୁନା ଚେନ, କୁଣ୍ଡଳୀ, ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି | ପ୍ରଫେସର ଏନେଇ ଜିଆରପି ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସର ୩ଟି ଡବାର ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଲୁଟିଥିଲେ | ଲୁଟାଇବାପରେ ଅଚାନକ ଟ୍ରେନରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ | ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ ସାହାରନପୁରରୁ ଟ୍ରେନ ଛାଡିବା ମାତ୍ରେ ଏସ୧, ଏସ୨ ଏବଂ ଏସ୩ ବଗିରେ ଚଢ଼ିଥିଲେ ଏବଂ ଲୁଟିଥିଲେ | ରେଲୱେର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଏହି ମାମଲାର ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଜୁଟାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | କିଭଳି ଏବଂ କେତେଲୋକ ଲୁଟପାଟ କରିଥିଲେ ସେନେଇ ତଦନ୍ତ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts