Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆସୁଛି ଗୁଗଲର ସ୍ମାର୍ଟ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ଼ : ଆପଣଙ୍କ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ଼ ଅପେକ୍ଷା ଏଥିରେ କ’ଣ ରହିଛି ଅଧିକ ସୁବିଧା,ପଢ଼ନ୍ତୁ ପୂରା ଖବର

18/04/2020 at 5:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୪: ଗୁଗଲ୍ ଏବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ଦ୍ବାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିବା ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ଼ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା ଜରିଆରେ ଗ୍ରାହକ ଅନଲାଇନ୍ ଏବଂ ଅଫଲାଇନ୍ ଷ୍ଟୋରରେ ସହଜରେ ପେମେଣ୍ଟ କରି ପାରିବେ। ଏହି ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ଼ ଜରିଆରେ କମ୍ପାନୀ ନିଜ ଗୁଗଲ୍ ପେ ସିଷ୍ଟମକୁ  ପୂର୍ବରୁ ଅଧିକ ମଜବୁତ୍ କରିବା ଉପରେ କାମ କରୁଛି।

ଗୁଗଲ୍ ଏହି ଫିଜିକାଲ୍ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ଼କୁ ନେଇ ଗୁଗଲ୍ ବ୍ୟାଙ୍କସ୍ ସହ ପାର୍ଟନରଶିପ୍ କରିବ ଏବଂ ଏହା ଦ୍ବାରା ସହଜରେ ଭିସା କାର୍ଡ଼ ଏବଂ ମାଷ୍ଟରକାର୍ଡ଼ ଭଳି ପେମେଣ୍ଟ କରାଯାଇପାରିବ।

 ଗୁଗଲ୍ କାର୍ଡ଼ ଫିଜିକାଲ୍ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ଼ ଭଳି କାମ କରିବ। ସେହିପରି ଭାରଚୁଆଲି ମଧ୍ୟ ଏହାର ନମ୍ବରର ଉପଯୋଗ କରି ଆପଣ ପେମେଣ୍ଟ କରି ପାରିବେ। ଏହିପରି ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ବହୁତ କାର୍ଡ଼ ନିଜ ପାଖରେ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡ଼ିବ ନାହିଁ।

 

   Related Posts