Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଏହି ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ଅଛନ୍ତି ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ : ହେବ ଟଙ୍କା ବର୍ଷା

24/06/2019 at 11:38 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୪/୬ : ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ଲୋକେ ନାନା ବିଧି ଆପଣେଇଥାନ୍ତି । ଏବେ ଗୋଟିଏ ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା କ୍ଷମତାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଏହାସହ କୌଣସି ବିଦେଶୀ ସୂତ୍ରରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ଆଗାମୀ ଦିନ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସୁଖରେ କାଟିବ । ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏମାନଙ୍କ ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆଗାମୀ ଦିନ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅତି ଉତ୍ତମ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସଚ୍ଚୋଟ ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରେମୀ/ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଠାରୁ ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ ପାଇବେ । ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ, ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ସମାଜରେ ମାନ, ସମ୍ମାନ ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିବେ ।

ତେବେ ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ମସ୍ତିସ୍କ ଏବଂ ହୃଦୟ ଖୋଲା ରଖିବାକୁ ହେବ । ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ପ୍ରଶାସନିକ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍କୃଷ୍ଟ ସମୟ । ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରୀ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଚାକିରୀ ପ୍ରତି ବିତୃଷ୍ଣ ତଥା ଚାକିରୀ ଛାଡିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଅଲଗା ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ସାଢେସାତି ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରୋକ୍ତ ସୁଫଳ ପାଇବେ ।

   Related Posts