Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ !
  • ||
  • କଟକ : ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, କୂଳକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ମାରିଥିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୦୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ଆସନ୍ତା କାଲି ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ: ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସୀ ଖବର, ବିରୋଧ କଲାବାଲା ସଂଗଠନ ଏଥର କରିବେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ

13/02/2019 at 8:10 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୩|୨: ଆସନ୍ତା କାଲି ଭାଲେନଟାଇ ଡେ । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କଠାରେ ଏହାକୁ ନେଇ ନାହିଁ ନ ଥିବା ଉତ୍ସାହ । ତେବେ ଚଳିତ ଥର ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଖବର । ଯେଉଁ ସଙ୍ଗଠନଗୁଡିକ ବିରୋଧ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଏଥର ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ ବିରୋଧ କରିବେ । ସେପଟେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ସଜାଗ ହୋଇ ରହିଛି ।

ରାତି ପାହିଲେ ଭାଲେନଟାଇନ ଡେ । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଏହାକୁ ନେଇ ଖୁବ ଉତ୍ସାହିତ । ପ୍ରେମର ଏହି ଦିନଟିକୁ ସ୍ମରଣୀୟ କରିବା କେତେ କଣ ଯୋଜନା । ନିଜ ସାଥିଙ୍କ ସହ କିଏ କେଉଁଠି ବିତାଇବେ । ପାର୍କ, ମଲ, ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ସଜେଇ ହୋଇ ରହିଛି । କିଏ ନିଜ ସାଥିଙ୍କ ସହ ଲଞ୍ଚ ଫ୍ଲାନ କରିଛି । କିଏ ପୁଣି କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଲାଇଟ ଡିନର । ଆଉ କିଏ ପୁଣି ପୁରା ଦିନଟି ନିଜ ସାଥି ସହ ପାର୍କରେ ବିତାଇବା ପ୍ଲାନ କରିଛି । ଏହାକୁ ନେଇ କମିଶରେଟ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି ରହିଛି । ସୁରକ୍ଷାକୁ ନଜରରେ ରଖି ରାଜଧାନୀରେ ୧୫ ପ୍ଲାଟୁନ ମୁତୟନ ହେବେ । ପାର୍କ, ମଲ, ବିଭିନ୍ନ ଛକରେ ପୋଲିସ ମୁତ୍ରନ ହୋଇ ହେବେ । କୌଣସି ଅପ୍ରିତିକର ଘଟଣା ପାଇଁ ପୋଲିସ ପୁରା ସଜାଗ ।  ଯିଏ ହିଂସାକାଣ୍ଡ ସେମାନଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କମିଶନର ସତ୍ୟଜିତ ମହାନ୍ତି କହିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଭାଲେନଟାଇନ ଡେ କୁ ବିଭିନ୍ନ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇ ଆସୁଛି । ବିଶେଷ କରି ବଜରଙ୍ଗ ଦଳ, କଳିଙ୍ଗ ସେନା ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଚଳିତଥର ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ବଜରଙ୍ଗ ଦଳ ଭାଲେନଟାଇ ଡେ କୁ ଶନ୍ତିପୂର୍ଣ ଭାବେ ବିରୋଧ କରିବ ପ୍ଲାକାଡ ବ୍ୟାନର ଧରି । ଏହା ଏକ ପାଶ୍ଚାତ ସଂସ୍କୃତି ବୋଲି ବଜରଙ୍ଗ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି । ଏପରିକି ସୋସିଆଲ ମଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ନେଇ କ୍ୟାମ୍ପେନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁଖୁସି ଖବର । ଚଳିତ ଥର କୌଣସି ସଙ୍ଗଠନ ବିରୋଧ କରିବେ ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ । ସେପଟେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ସଜାଗ ହୋଇ ରହିଛି ।

   Related Posts