Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଗନ୍ ଗର୍ଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିସା ବେନ୍ସଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହାତ ହେବା ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଭର୍ତ୍ତି

15/06/2021 at 6:20 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୦୬: ଗନ୍ ଗର୍ଲ ଷ୍ଟାର୍ ଲିସା ବେନ୍ସଙ୍କୁ ନ୍ୟୁୟର୍କ ସହରରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଅନେକ ଦିନର ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିସା ବେନ୍ସଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଜୁନ୍ ୪ ରେ ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାନହଟାନର ଉପର ପଶ୍ଚିମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଘଟିଥିଲା।

ଏହି ସୂଚନା ତାଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧୀ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଲିସା ବେନ୍ସଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଆମେ ଦୁଃଖିତ। ସେ ଜଣେ ମହାନ ଆତ୍ମା, ଦୟା ଏବଂ ଉଦାରତାର ନାରୀ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଥିଲେ, ସେ ମଞ୍ଚରେ ହେଉ କିମ୍ବା କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ । ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁଗଣ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଆମ ଜୀବନରେ ପାଇ ଧନ୍ୟ ହୋଇଥିଲୁ । ‘

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ଏକ ହିଟ୍ ଏଣ୍ଡ ରନ୍ ମାମଲା ଥିଲା କାରଣ ଜଣେ ଲାଲ୍ ଏବଂ କଳା ସ୍କୁଟର ଉପରେ ଯାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଥମେ ଏକ ଲାଲ୍ ବତି ଉଡ଼ାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଲିସାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ସ୍କୁଟର ଡ୍ରାଇଭର ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଲିସା ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଏଥିସହ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଆସିନାହାଁନ୍ତି। ଲିସା ଜୁଲିଅର୍ଡ ସ୍କୁଲକୁ ଯିବାବେଳେ ଆମଷ୍ଟରଡାମ୍ ଆଭେନ୍ୟୁ ପାର ହେଉଥିବା ବେଳେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା।

ଲିସା ଅନେକ ଟିଭି ଶୋ ଏବଂ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଗନ୍ ଗର୍ଲ ଏବଂ ଟମ୍ କ୍ରୁଜ୍ ସହିତ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ କକଟେଲରୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ପାଇଥିଲେ । ଟିଭି ଶୋ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଲିସା ନୈଶଭିଲେ, ମ୍ୟାଡାମ୍ ସେକ୍ରେଟାରୀ, ମାଷ୍ଟର୍ସ ଅଫ୍ ସେକ୍ସ ଏବଂ ଏନସିଆଇ ଭଳି ଟିଭି ଶୋରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts