Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

କରୋନା ମୁକାବିଲା ଲାଗି ନିଜର ୧୦୨ଟି ଟ୍ରଫି ବିକି ଦେଲେ ଏହି ଗଲ୍ଫ ଖେଳାଳି, ପିଏମ୍ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡରେ ଦେଲେ ଏତିକି ଟଙ୍କା

8/04/2020 at 3:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୮।୪: ସାରା ବିଶ୍ବରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଏବେ କାୟା ବିସ୍ତାର କରିଚାଲିଛି । ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭାଇରସ୍ ର ସଂକ୍ରମଣ ବଢି ବଢି ଚାଲିଛି । ଭାରତରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭାଇରସ୍ ଦ୍ବାରା ୫୩୫୧ ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୨୪ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି । ଏହି ଭାଇରସ୍ କବଳରୁ ୩୫୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଫେରିଛନ୍ତି । ଭାରତର ଏମିତି ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଏହି ଭାଇରସର ମୁକାବିଲା କରିବା ଲାଗି ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗର ଲୋକ ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଥିରେ ଅଭିନେତା, ଅଭିନେତ୍ରୀ, କ୍ରିକେଟର, ବ୍ୟବସାୟୀ ଇତ୍ୟାଦି ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଉଛନ୍ତି ।

ଏଭଳି ସମୟରେ ଯୁବ ଭାରତୀୟ ଗଲ୍ଫ ଖେଳାଳି ଅର୍ଜୁନ ଭାଟି ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ୧୦୨ଟି ଟ୍ରଫି ଅନଲାଇନରେ ବିକି କରୋନା ଭାଇରସ୍ ବିରୋଧରେ ଲଢେଇରେ ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଟ୍ରଫିକୁ ବିକି ସେ ୪,୩୦,୦୦୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପିଏମ୍ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡରେ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡାର ବାସିନ୍ଦା ହେଉଛନ୍ତି ଅର୍ଜୁନ ବାଟି । ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ୮ ବର୍ଷରେ ଜିତିଥିବା ସମସ୍ତ ଟ୍ରଫି ବିକ୍ରି କରିଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତାଙ୍କର ଏହିସବୁ ଟ୍ରଫିରେ ୩ ଥର ଜୁନିଅର ୱାର୍ଲ୍ଡ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଏବଂ ଜାତୀୟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ସମୟରେ ଜିତିଥିବା ଟ୍ରଫି ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ଅର୍ଜୁନ ଟ୍ବିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଦେଶ ତଥା ବିଦେଶରୁ ଜିତିଥିବା ୧୦୨ଟି ଟ୍ରଫିକୁ ଏହି ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ମୁଁ ୧୦୨ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଇଦେଇଛି । ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ମୋଟ୍ ୪,୩୦,୦୦୦ଟଙ୍କା ପିଏମ୍ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡରେ ଦେଶର ସହାୟତା ପାଇଁ ଦେଇଛି ।”

   Related Posts