Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନରୁ ଧରାପଡିଲା ଆଉ ଜଣେ ଗୋଲ୍ଡେନ ବାବା : ଲୁଟୁଥିଲା ଟ୍ରେନଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ, ପୋଲିସ କବଳରୁ ଖସିବା ପାଇଁ ନିଜ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜେ ଫଟାଇଦେଲା

6/07/2019 at 4:36 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୬|୭: ଭୁବନେଶ୍ବର ଜିଆରପି ପୋଲିସ ଜଣେ ଟ୍ରେନ ଲୁଟେରାକୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି । ଲୁଟେରା ନିକଟରୁ ଜଣେ ଟ୍ରେନ ଯାତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ ବ୍ୟାଗ , ମୋବାଇଲ , ଓ ଟଙ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଛି ।

ଭଲକରି ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ । ବେକରେ ଗଣ୍ଡା ଗଣ୍ଡା ସୁନାଚେନ । ହାତରେ ବ୍ରେସଲେଟ , ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଭରା ମୁଦି । ଯିଏ ଦେଖିବ ଭାବିବ ଜଣେ ସମ୍ଭ୍ରାନ୍ତ ପରିବାରର ଯୁବକ । ଆଭିଯାତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କୌଣସି ଗୋଲଡେନ ବାବା ନୁହଁନ୍ତି । ଏ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରକ଼ତରେ ଜଣେ ଟ୍ରେନ ଲୁଟେରା । ଯାହାକୁ ଭୁବନେଶ୍ବକ ଜିଆରପି ରଙ୍ଗେହାତ ଧରି ତା ନିକଟରୁ ଜଣେ ଟ୍ରେନ ଜାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଖରୁ ଲୁଟ କରିନେଇ ପଳାଉଥିବା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଗ ଓ ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି । ଏହି ଯୁବକ ବହୁ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟେସନରେ ବୁଲୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା । ଅନେକ ଦିନରୁ ଏହି ଯୁବକକୁ ସନ୍ଦେହ ଭିତରେ ରଖିଥିଲା ଜିଆରପି ପୋଲିସ ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ସିସିଟିବି ଚିତ୍ରକୁ ଧରା ପଡିଥିବା ନକଲି ଗୋଲଡେନ ବାବା ଜଣକ ଥାନା ଭିତରେ  ଥୁଆ ହୋଇଥିବା ଏକ ବୋତଲକୁ ହଠାତ ଧରି ନିଜ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିଟି ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଯୁବକ ଜଣକର ମୁଣ୍ଡ ଫାଟି ରକ୍ତ ସ୍ରାବ ହୋଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଜିଆରପି ପୋଲିସ ଷ୍ଟାଫ ଏହି ଯୁବକଙ୍କୁ କାବୁ କରି ଡାକ୍ତରଖାନା ପଠାଇଥିଲେ । ହେଲେ ଏହି ଲୁଟେରା ନିଜ ବୁଲ ମାନିବାକୁ ନାରାଜ ।

ନିଜକୁ ପୋଲିସ ନିକଟରୁ ବଞ୍ଚାଇବାପାଇଁ ବହୁତ ଫନ୍ଦି କରିଥିଲେ ଏହି ନକଲି ଗୋଲଡେନ ବାବା । ହେଲେ ସିସିଟିଭି  ଏହି ବାବାର ସବୁ ଫିକର ପଦାରେ ପକାଇଦେଇଛି ।  ନବକିଶୋରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବାପରେ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ଜିଆରପି ପୋଲିସ ।

   Related Posts